Praktyki na kierunku Zarządzanie studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, inżynier (7 semestrów)

Dotyczy studentów z Wydziału Zamiejscowego w Żywcu studiów I stopnia inżynier na kierunku Zarządzanie, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktyki studenckie: zawodową I, II, III/dyplomową.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

dr Ewa Siudyka

esiudyka@wsb.edu.pl

Pełnomocnik ds. Praktyk Studenckich na kierunku Zarządzanie

UWAGA!!

W ZWIĄZKU Z USTAWĄ RODO ZOSTAŁA ZAKTUALIZOWANA DOKUMENTACJA DOTYCZĄCA PRAKTYK STUDENCKICH.

PROSZĘ O WYPEŁNIANIE OBOWIĄZKUJĄCEJ DOKUMENTACJI!!

INFORMUJĘ, ŻE JUŻ PRZYJMOWANA JEST DOKUMENTACJA DOTYCZĄCA ZALICZENIA PRAKTYK W SEMESTRZE LETNIM 2018/2019

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Praktyki studenckie » Studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu

Miejskie Centrum Kultury w Żywcu