Konferencja "Społeczna readaptacja i pomoc skazanym – oczekiwania a realizacja w praktyce. Służba Więzienna – innowacje jakościowe i technologiczne"

Akademia WSB, Sąd Okręgowy w Katowicach, Sąd Okręgowy w Sosnowcu oraz Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Katowicach mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Społeczna readaptacja i pomoc skazanym – oczekiwania a realizacja w praktyce. Służba Więzienna – innowacje jakościowe i technologiczne", która odbędzie się w dniu 9 października 2023 roku w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Celem Konferencji jest wymiana poglądów, wyników badań i doświadczeń praktycznych w obszarze realizacji działań na rzecz Pomocy Postpenitencjarnej, jak również w obszarach zarządzania zasobami ludzkimi oraz innowacji i nowoczesnych technologii w Służbie Więziennej.

Do udziału w Konferencji zapraszamy przedstawicieli środowiska nauki, edukacji, sądownictwa, służby kuratorskiej, służby więziennej, pomocy i integracji społecznej, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, praktyków zainteresowanych problematyką szeroko pojętego problemu pomocy postpenitencjarnej oraz do doktorantów, studentów oraz uczniów szkół ponadpodstawowych o profilu mundurowym zainteresowanych powyższą problematyką.

Szczegółowy program oraz informacje o Konferencji dostępne są TUTAJ