Festiwal Pasji i Rozwoju oraz Koncert Wiosenny Akademii WSB

Wystąpienia motywujące i koncerty gwiazd – za nami Festiwal Pasji i Rozwoju „Pełna Moc” oraz Koncert Wiosenny Akademii WSB. Oba wydarzenia odbyły się w środę, 3 kwietnia w hali Będzin Arena.

Wydarzenia zainaugurowali prof. Marcin Lis, Prorektor ds. studenckich i współpracy z otoczeniem Akademii WSB oraz Dominik Penar, Prodziekan ds. Rozwoju.

Uczestników obu wydarzeń powitali:

• Rafał Adamczyk – Wicewojewoda Śląski,
  • Łukasz Komoniewski – Prezydent Będzina,
  • Zbigniew Szaleniec – Burmistrz Czeladzi.

Podczas Festiwalu Pasji i Rozwoju „Pełna Moc” na scenie pojawili się prelegenci, którzy żyją tym, o czym mówią. Jacek Walkiewicz, ceniony psycholog i mówca motywacyjny oraz Tomasz Sobania, inspirujący biegacz ekstremalny, podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując, jak wyznaczać i realizować cele, aby prowadzić pełne pasji życie. Pierwszą część wydarzenia zakończył koncert Jacka MEZO Mejera.

Po południu w Będzin Arenie odbył się Koncert Wiosenny Akademii WSB z udziałem Alicji Majewskiej. Była to wyjątkowa okazja, by wspólnie świętować nadejście wiosny, jednocząc społeczność Akademii oraz promując ideę LifeLong Academy - "Uczelnia przez całe życie".