Skrzydlaty Trójbój

W piątek 24 listopada 2023 r. odbędzie się: SKRZYDLATY Trójbój dla wszystkich studentów Akademii WSB.

Studenci będą mogli zmierzyć się i rywalizować miedzy sobą w trzech dyscyplinach:

• "KÓŁKO I KRZYŻYK"
  • "PAPIER / KAMIEŃ / NOŻYCE"
  • "STATKI"

Każdy zapisany student będzie musiał zmierzyć się indywidualnie w każdej z gier. Rozgrywki odbędą się w systemie „pucharowym” (wygrany - przechodzi dalej, przegrany - odpada), za każde zwycięstwo w każdej z gier uzyska odpowiednią ilość punktów.

Trzech najlepszych studentów, którzy uzyskają, łącznie ze wszystkich gier, największą ilość punktów, spotka się w "WIELKIM FINALE", gdzie będą rywalizować między sobą o nagrodę główną, ufundowaną przez: Redbull, PKO BP, HOLLIDAY INN, DECATHLON, MIASTO DĄBROWA GÓRNICZA oraz AKADEMIA WSB i AZS.

Harmonogram eventu:

10:00 - 11:00 - Zapisy studentów w biurze zawodów
11:00 - 11:15 - Oficjalne otwarcie zawodów przez Rektor Akademii WSB oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza
12:15 - 14:30 - Zawody SKRZYDLATY Trójbój
14:30 - 15:00 - WIELKI FINAŁ
15:00 - 15:15 - Ceremonia Rozdania Nagród

Zapisy trwają do 21.11.2023 r. na adresy:

Maciej - msadowski@wsb.edu.pl
Piotr - wisniewski.piotr.wisnia@gmail.com