Konferencja "Uczeń w szkole jutra – konferencja o prawach osób uczących się oraz ich ochronie"

Zapraszamy na nadchodzącą konferencję poświęconą tematowi "Uczeń w szkole jutra – konferencja o prawach osób uczących się oraz ich ochronie", organizowaną przez Organizację Front Uczniowski. Konferencja odbędzie się 11 września 2023 r., w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej, o godz. 11:00.

Podczas Konferencji, Organizacja Front Uczniowski przedstawi uczestnikom rolę i znaczenie Rzecznika Praw Uczniowskich oraz uzasadni, dlaczego powinien zostać powołany. W programie Konferencji znajdują się wykłady, debaty oraz warsztaty, podczas których uczestnicy zastanowią się nad ważnymi, a często niepodejmowanymi tematami związanymi z edukacją, m.in.:

• prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz - Akademia WSB - WSB University
    Wykład: Czyja jest edukacja? Czyja jest szkoła?
  • Anna Dęboń - Stowarzyszenie Dopamina Lab
    Wykład: Prawo. Edukacja. Relacje.
  • Kamil Szewczyk
    Panel: "Kryzys edukacji, edukacja w kryzysie"
  • Klara Ostrowska Szkoła w Chmurze
    Wykład: “Czy zatrudnisz elektryka z dwóją z polskiego?” - czyli o tym, że wolność w edukacji się sprawdza.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

REJESTRACJA