Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uroczysta Gala Akademicka dla absolwentów Akademii WSB Wydziału Zamiejscowego w Żywcu

W dniu 27 września 2018 r. w Sali Ratuszowej Urzędu Miasta w Żywcu odbyła się Gala Akademicka dla absolwentów z kierunków studiów Pedagogika i Zarządzanie realizowanych w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu.

Po wygłoszeniu okolicznościowych przemówień, dyplomy i wyróżnienia z rąk promotorów i recenzentów oraz Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała odebrali absolwenci następujących specjalności: resocjalizacja, administracja publiczna i gospodarka samorządowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie jakością, menedżer jakości, menedżer projektu, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy, logistyka i transport.

 

W semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniła 18  absolwentów:   7 absolwentów za bardzo dobre wyniki w nauce i 11 absolwentów za najlepsze prace dyplomowe. Wśród autorów najlepszych prac dyplomowych 2 absolwentów zostało wyróżnionych podwójnie – za bardzo dobre wyniki w nauce i za najlepszą prace dyplomową.

 

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz powodzenia w skutecznej realizacji celów zawodowych oraz osobistych.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Żywcu | WSB Żywiec » Aktualności

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz