Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych

W czwartek 3 lipca w hali Expo Silesia w Sosnowcu odbyła się uroczysta gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów podyplomowych.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 700 gości, w tym absolwenci z 34 grup studiów podyplomowych z rodziną i przyjaciółmi, przedstawiciele Parlamentu, władz samorządowych, reprezentacje organizacji i stowarzyszeń, firm i instytucji, współpracujących z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas Gali dyplomy otrzymali również absolwenci Wydziału Zamiejscowego w Olkuszu.

Wszystkim absolwentom składamy gorące Gratulacje!

W części artystycznej wieczoru wystąpił zespół Avocado, finalista programu X-Factor.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności