Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Zapraszamy na kolejny Biznes Chillout w Dąbrowie Górniczej 28 czerwca 2017 godzina 18:00 w Fabryce Pełnej Życia

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z terenu Dąbrowy Górniczej, Zagłębia i Śląska na Biznes Chillout - spotkanie networkingowe, na którym będzie można nawiązać wiele wartościowych relacji. Celem chilloutów jest integracja lokalnej społeczności osób prowadzących swoje biznesy.

Startujemy o 18:00 już 28 czerwca. Spotkamy się na terenie Fabryki Pełnej Życia przy Kontenerze Kultury Fitzzner. Na pewno nas znajdziecie!

 

W programie spotkania:

- wystąpienie "Kochaj Adwokata swego, jak siebie samego" naszego eksperta - Piotra Łysko*.

- Prezentacji firmy zaprzyjaźnionej z Zagłębiowskim Inkubatorem Przedsiębiorczości - Fabryki relacji

- wprowadzenie do networkingu - czyli jak skutecznie nawiązywać relacje,

- networking - czyli nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

 

Całe spotkanie utrzymane będzie w lekkiej atmosferze. Podczas wydarzenia będzie prowadzony handel wymienny J - za przekazanie nam swojej wizytówki, każdy uczestnik otrzyma karnet na złocisty napój (lub inny odpowiednik bez %) oraz pyszną strawę w postaci pizzy z pieca opalanego drewnem. Warto wziąć ze sobą sporo wizytówek.

 

Nie jesteś (jeszcze) przedsiębiorcą - spokojnie - nie wygonimy Cię! Przyjdź! Poznasz ludzi, którzy może zainspirują Cię do postawienia pierwszych kroków w biznesie! Na spotkaniu będą też przedstawiciela Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości - więc może to być okazja do zrobienia pierwszych kroków w kierunku swojej firmy!

 

Będzie nam bardzo miło, jak zarejestrujesz się na spotkanie tutaj: https://biznes-chillout.evenea.pl/

 

* Piotr to adwokat, ekspert w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Komentator bieżących spraw z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego m.in. dla Rzeczpospolitej, TVN Turbo, TVP Katowice czy innych mediów. Odpowiedzialny także za obsługę klientów zagranicznych m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Niemiec czy Indii. Doktorant prof. dr hab. Roberta Gwiazdowskiego. Doświadczenie zdobywał z uznanych warszawskich i śląskich kancelariach. Założyciel i viceprezes Stowarzyszenia "Przedsiębiorcy z Wyboru".

 

Spotkania biznes chillout są organizowane w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminny Dąbrowa Górnicza. 

Powrót do: Start » Zagłębiowski Inkubator Przedsiębiorczości » Aktualności

 

Nasi partnerzy