Wizyta delegacji z Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University

W dniu 9 grudnia br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościła delegacja z Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University (Ukraina).

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele wydziału Informatyki Yuriy Fedkovych Chernivtsi National University prof. zw. Serhij Ostapov, prof. nadzw. Yuliya Tanasyuk, prof. nadzw. Oleksandr Val, prof. nadzw. George Vorobets oraz Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Prorektor ds. Wdrożeń i Innowacji dr inż. Piotr Pikiewicz, Prodziekan mgr Jacek Uroda, Kierownik Katedry Informatyki prof. nadzw. dr hab.inż Dariusz Badura, Sekretarz Katedry Informatyki dr Maciej Rostański, dr Paweł Buchwald, a także przedstawiciel Działu Współpracy z Zagranicą dr Jerzy Kossek.

Podczas spotkania zostały omówione projekty wspólnych przedsięwzięć naukowych obydwóch Uczelni oraz plan przygotowania wspólnego programu kształcenia na kierunku Informatyka.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu