Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Już wkrótce odbędzie się kolejna konferencja naukowa z cyklu "INNOWACJE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. PRAKTYKA I TEORIA"

innowacje 1.jpg

innowacje 1.jpg

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/ Dąbrowa Górnicza w dniach 19-20 maja 2016 r. współorganizuje konferencję naukową "INNOWACJE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. PRAKTYKA I TEORIA".
W związku z cieszącym się popularnością przedsięwzięciem naukowym jest to już III konferencja z tego cyklu o zasięgu międzynarodowym.   

Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/ Dąbrowa Górnicza w dniach 19-20 maja 2016 r. współorganizuje konferencję naukową "INNOWACJE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. PRAKTYKA I TEORIA".
W związku z cieszącym się popularnością przedsięwzięciem naukowym jest to już III konferencja
z tego cyklu o zasięgu międzynarodowym.  

 

Celem konferencji jest przegląd dorobku w dziedzinie innowacji i przedsiębiorczości oraz dyskusja nad aktualnymi problemami w tym obszarze.

 

Wśród organizatorów obok TNOiK o/ Dąbrowa Górnicza wymienić można:

 

Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Katedrę Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego
w Krakowie,  Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy, Zakład Zarządzania Innowacjami w Instytucie Przedsiębiorstwa Szkoły Głównej Handlowej.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji i podzielenia się wynikami badań, przemyśleniami i spostrzeżeniami na temat szeroko pojętej innowacji i  przedsiębiorczości.

Plan konferencji obejmuje dyskusję w ramach kliku obszarów tematycznych:

  • Zarządzanie działalnością innowacyjną
  • Kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość
  • Potencjał organizacji innowacyjnej
  • Innowacyjność – przyczyna i skutek przedsiębiorczości 

 

W programie konferencji przewidziane są również:

  • Panel Przedsiębiorców - Bariery i katalizatory rozwoju polskiej innowacyjności
  • Warsztaty pisania projektów innowacyjnych
  • Innowacja w designie - Wystawa

Więcej informacji zamieszczono na stronie internetowej dedykowanej konferencji: www.wsb.edu.pl/innowacje. Zachęcamy do zapoznania się treściami publikowanymi na stronie, gdzie odnaleźć można również informacje na temat dwóch poprzednich konferencji z cyklu "INNOWACJE I PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. PRAKTYKA I TEORIA".

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji oraz śledzenia doniesień na temat realizowanych przez Towarzystwo przedsięwzięć naukowych. 

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy