Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

II Walne Zebranie Członków TNOiK - Oddział w Dąbrowie Górniczej

W dniu 28 kwietnia 2017 r. o godz. 14.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się II Walne Zebranie Członków Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa - Oddział w Dąbrowie Górniczej, któremu przewodniczyła Prezes TNOiK – Oddział w Dąbrowie Górniczej – dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna prof. WSB. 

 

Zebranie rozpoczęto od przedstawienia sprawozdania z działalności TNOiK - Oddział w Dąbrowie Górniczej za lata 2014-2017. Wskazano na organizowane przez Oddział konferencje naukowe, debaty eksperckie realizowane w ramach współpracy Nauka-Biznes, cykliczne fora coachingu oraz współpracę z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

 

W kolejnej części zebrania Członkowie TNOiK – Oddział w Dąbrowie Górniczej podejmowali uchwały m.in. w sprawie zatwierdzenia Regulaminu Obrad Walnego Zebrania Członków Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa – Oddział w Dąbrowie Górniczej oraz zatwierdzenia Regulaminu Wyboru Władz i Organów Oddziału Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa. Podczas II Walnego Zebrania TNOiK - Oddział w Dąbrowie Górniczej w głosowaniu tajnym wyłoniono członków Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz Sądu Koleżeńskiego na kolejną kadencję. Porządek zebranie przewidywał również wybór dwóch delegatów Oddziału na 51. Zjazd Krajowy TNOiK. 

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy