Program konferecji

Prezentacje prelegentów

Sesja plenarna I

- dr Zygmunt Łukaszczyk, Wojewoda Śląski – wykład wprowadzający

- Prof. dr hab. Dariusz Zarzecki – Pułapki związane z zastosowaniem koncepcji zarządzania wartością przedsiębiorstw, Uniwersytet Szczeciński

- dr Marek Jabłoński – Jak zaprojektować nowoczesny model biznesu zwiększający wartość spółki? Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, OTTIMA plus Sp. z.o.o.

- Małgorzata Łącka-Matusiewicz - Propozycje Komisji Europejskiej odnosnie kształtu Polityki Spójności na lata 2014-2020 - szanse i zagrożenia dla przedsiębiorstw, TAURON Polska Energia S.A.

- Andrzej Curyło, Strategia zarządzania międzynarodową korporacją, Arcellor Mittal Poland

Przerwa na kawę

Panel dyskusyjny

Sesja panelowa (uczestnicy I sesji plenarnej i przedstawiciele sponsorów) – Prowadzący Piotr Łuba, PwC

Przerwa na lunch

Prezentacje prelegentów

Sesja plenarna II

- dr inż. Piotr Saługa – Budowa wartości w finansowej analizy DCF do wyceny opcji rzeczowych, IGSMiE PAN

- dr Wiktor Cwynar, Piotr Kaźmierkiewicz - Zastosowanie modelu CAPM w procesie szacowania kosztu kapitału własnego na polskim rynku kapitałowym, Wyższa szkoła Zarządzania i Informatyki w Rzeszowie, CDM Pekao SA.

- mgr Piotr Zawistowski - Problemy planowania strategicznego (budowanie wartości) na rynkach objętych mechanizmami wsparcia na przykładzie energetyki, TAURON Polska Energia S.A.

- Piotr Łuba – Model finansowania inwestycji w energetyce, PwC

- dr Adam Jabłoński - Arytmia rynków globalnych a model zrównoważonego biznesu, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, OTTIMA plus Sp. z o.o.

- dr inż. Andrzej Białas - Poprawa efektywności funkcjonowania firm i instytucji przez kontrolowanie czynników zakłócających realizację procesów biznesowych i naruszających aktywa informacyjne, Instytut Technik Innowacyjnych EMAG

Przerwa na kawę

Panel podsumowujący

Strategiczna Karta Wyników i Systemy klasy Business Intelligence w budowie wartości przedsiębiorstw. Studium przypadku – Prowadzący dr Adam Jabłoński, OTTIMA plus Sp. z o.o.

Zakończenie konferencji

Powrót do: Start » Zarządzanie wartością przedsiębiorstw » Archiwum konferencji » 2012