Prof. nadzw. dr hab. inż. Katarzyna Chruzik i dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak ekspertami podczas Autonomous Vehicles Summit

Autonomous Vehicles Summit to Największa Międzynarodowa Konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej w obszarze mobilności autonomicznej.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się w dniach 30-31 Maja 2019 roku w Bratysławie, eksperci z Europy i Świata będą dyskutować m.in. o przyszłości autonomicznej mobilności, jej wpływie na rozwój transportu, cyber-bezpieczeństwie, cyfryzacji przemysłu motoryzacyjnego i innowacjach w zakresie projektowania autonomicznych pojazdów. W Autonomous Vehicles Summit udział wezmą przedstawicieli Komisji Europejskiej, Słowackiej Akademii Nauk, uczelni technicznych i biznesowych z wszystkich krajów wyszehradzkich oraz przedsiębiorstw wiodących w obszarze automotive.

Prof. nadzw. dr hab. inż. Katarzyna Chruzik oraz dr inż. Marzena Graboń-Chałupczak przedstawią ekspertyzę dotyczącą potencjału ładowania samochodów elektrycznych i autonomicznych w zróżnicowanych środowiskach miejskich.

Wydarzenie posiada Patronat Parlamentu Europejskiego, Słowackiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Europejskich oraz Enterprise Europe Network.

Powrót do: Start » Uczelnia » Wkrótce w Akademii WSB