Wystartowała V edycja Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń w Akademii WSB

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń nabiera rozpędu. W niedzielę uczestnicy TBS w Dąbrowie Górniczej mieli okazję między innymi wysłuchać wykładu Sebastiana Kotowa na temat emocji i odpowiedzialności w biznesie, dowiedzieć się od Michała Dziekońskiego jakie będą trendy w 2025 roku i poznać sekrety innowacyjnego mózgu, o którym opowiadała dr Marta Czerwiec

Cykliczna inicjatywa Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń powstała z myślą o wszystkich tych, którzy stawiają na ciągły rozwój i korzystają z każdej okazji, żeby poszerzać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności. Tematyka zajęć tradycyjnie koresponduje z obszarami, w których Akademia WSB prowadzi studia podyplomowe – między innymi z zakresu zarządzania, HR i kadr oraz rozwoju osobistego.

Tydzień Bezpłatnych Szkoleń to inicjatywa, która jest naturalnym uzupełnieniem misji Akademii WSB, jaką jest nieustanne rozwijanie kompetencji naszych studentów i słuchaczy studiów podyplomowych” – mówił Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem – dr Marcin Lis„Jest to również nasz wkład w popularyzację nauki i ciągłe udowadnianie, że uczenie się może być ekscytującą przygodą”.

Wydarzenie zainaugurował wykład Sebastiana Kotowa pod tytułem „Anatomia Zmiany – o radzeniu sobie z chaosem, rozwijaniu AQ i osiąganiu ponadprzeciętnych wyników”, w którym ten popularny trener personalny dzielił się swoimi doświadczeniami z wieloletniej praktyki w transformowaniu zespołów i budowaniu zaufania organizacyjnego.

Uczestnicy wysłuchali również wykładów na temat emocji i odpowiedzialności w biznesie, a także mieli możliwość poszerzenia swoich kompetencji w dziedzinie BHP i prawa pracy. W trakcie wykładów pojawiły się też zagadnienia dotyczące trendów i wyzwań 2025 roku, a także zasad tworzenia skutecznej komunikacji i dobrego PR-u.

Szkolenia odbywają się przy pomocy nowoczesnych metod dydaktycznych: case studies, gier decyzyjnych i action learning. Każdy z uczestników Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń otrzyma darmowy certyfikat uczestnictwa. Wydarzenie odbywa się w dniach od 9 do 15 lutego w Dąbrowie Górniczej, Cieszynie, Żywcu, Krakowie, Olkuszu i Bielsku-Białej.

Pełny plan Tygodnia Bezpłatnych Szkoleń można zleźć tutaj: KLIKNIJ

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych w Akademii WSB