Akademia WSB siedzibą dąbrowskiej delegatury RIG

29 sierpnia 2019 roku Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach powołała dąbrowską Delegaturę RIG z siedzibą w Akademii WSB.

Celem dąbrowskiej Delegatury RIG jest integrowanie i animowanie lokalnych przedstawicieli gospodarki, wspieranie ich rozwoju, innowacyjności oraz inicjowanie przedsięwzięć sprzyjających umacnianiu pozycji lokalnych przedsiębiorców na rynkach krajowych i światowych.

Wybór Akademii WSB na siedzibę dąbrowskiej delegatury Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach sprzyjać będzie także wspieraniu przedsiębiorców i pracowników w zakresie dostępu do eksperckiej wiedzy – szkoleń, kursów i studiów – oraz bazy naukowej, umożliwiającej realizację projektów naukowo-badawczych oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących efektywność procesów technologicznych i biznesowych w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Na Prezesa Delegatury RIG w Dąbrowie Górniczej powołany został dr Marcin Lis, Prorektor Akademii WSB.

Przedsiębiorców chcących dołączyć do grona firm członkowskich RIG zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności