Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Akademia WSB - także dla Seniorów

UTW Akademii WSB

UTW Akademii WSB

Wykłady popularnonaukowe, warsztaty, laboratoria, wieczory teatralne, koncerty, konkursy fotograficzne, a także ogólnopolskie olimpiady i zawody sportowe czy wycieczki krajoznawcze i rajdy górskie - to jedynie mały wycinek z ponad 300 inicjatyw, w których udział wezmą seniorzy Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w nowym roku akademickim 2018/2019. Rekrutacja trwa.

Jeżeli masz 45 lat lub więcej, chcesz zrealizować swoje pasje, poznać interesujących ludzi, a także zwiedzić ciekawe miejsca w Polsce i Europie, dołącz do seniorów Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Już od października 2018 seniorzy rozpoczną cykliczne zajęcia, spośród których każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie.

 

Kto może zostać słuchaczem UTW?

Każda osoba - bez względu na zainteresowania czy miejsce zamieszkania - może zostać słuchaczem UTW Akademii WSB.

 

Gdzie należy się zgłosić?

Aby rozpocząć swoją przygodę w UTW, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest w Dziale Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB (ul. Cieplaka 1C, p. 016A). Istnieje możliwość wypełnienia formularza elektronicznego na stronie www.wsb.edu.pl/utw .

 

W okresie wakacyjnym osoby zainteresowane dołączeniem do społeczności UTW Akademii WSB zapraszamy na bezpłatne inicjatywy realizowane w ramach projektu „Jak nie My to Kto? Program rozwoju Uniwersytetów Trzeciego Wieku Akademii WSB w woj. śląskim”, a także w projektu „Letnia Akademia Seniora”:

  • 20 sierpnia godz. 10.00 – wykład pt. „Nie dać się chorobie”, prowadzący: prof. Armand Cholewka
  • 27 sierpnia godz. 10.00 – zajęcia z brydża sportowego
  • 17 września godz. 14:00 – Joga Śmiechu
  • 21 września godz. 16.00  – Salon kulturalny z występem tenora Oskara Jasińskiego
  • 27 września – Senioralia 2018 – Gala X-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB z występem Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk

Zapisy i informacje w Centrum Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB (p. 016A, tel. 32 295 93 93).

 

Zobacz nowe propozycje na rok akademicki 2018/2019: www.wsb.edu.pl/utw2Tak bawią się nasi Seniorzy:


1. Pociąg do Nauki. Zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik

 

 

2. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów w Łazach

 

 

 

3. Inauguracja Letniej Akademii Seniora

 

 

/dp/ag, 9.08.2018/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy