Do sukcesu! Akademia HR - zapraszamy do udziału w konferencji

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Do sukcesu! Akademia HR, którego partnerem jest Akademia WSB. Organizatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, a panele dyskusyjne będzie moderował dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Do sukcesu! Akademia HR rozpocznie się o 23 maja 2018 r. o godz. 10.00 w Hotelu Focus w Chorzowie. Uczestników konferencji przywitają Tadeusz Donocik, Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa. Tegoroczna edycja będzie poświęconą zagadnieniu wymienianemu wśród najważniejszych czynników hamujących rozwój przedsiębiorstw: zasobom kadrowym.

Wykład inauguracyjny wygłosi Dorota Wellman, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która opowie o pracy w zespole, o tym jak go budować i wspólnie osiągać sukces.

Następnie odbędzie się panel dyskusyjny "Współczesny rynek pracy. Aktualne trendy i wyzwania", którego moderatorem będzie dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja - https://akademiahr.evenea.pl/

Program konferencji:

09:30 Powitalna kawa oraz rejestracja

10:00 Rozpoczęcie konferencji oraz przywitanie uczestników: Tadeusz Donocik Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Andrzej Kotala Prezydent Chorzowa

10:30 „Praca w zespole – jak go zbudować i wspólnie osiągnąć sukces oraz stawiać czoło zmianom i wyzwaniom” Dorota Wellman

11:30 Panel dyskusyjny: „Współczesny rynek pracy. Aktualne trendy i wyzwania”

Krzysztof Hus Dyrektor ds. Zarządzania Kapitałem Ludzkim, Węglokoks S.A.,

Piotr Janczyk Dyrektor Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Systemami, Elektrobudowa S.A.,

Dominika Ochnik Katedra Psychologii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej im. Wojciecha Korfantego w Katowicach,

Marek Śliboda  Prezes Zarządu Marco Sp. z o.o.,

Daria Zając HR Business Partner, Kotrak S.A.,

Moderator: