Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

WSB na Śląskim Festynie Służb Mundurowych!

W sobotę 9 września 2017 r. Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyło w Śląskim Festynie Służb Mundurowych na terenie Górnośląskiego Parku Etnograficznego w Chorzowie.

Dla uczestników wydarzenia Centrum Bezpieczeństwa WSB przygotowało szereg atrakcji, m.in. spacer w alkogoglach (okulary imitujące stan upojenia alkoholowego), pokazy zadaniowo-taktyczne prezentowane przez absolwentów WSB - czynnych zawodowo żołnierzy, zawody w strzelaniu wirtualnym na konsoli Nintendo Wii. Uczestnicy festynu mieli możliwość zapoznania się również z ofertą kształcenia na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Organizowane przez Śląską Grupę Wojewódzką IPA wydarzenie przyciągnęło kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy wzięli udział w tematycznych zawodach, pokazach oraz atrakcjach dla dzieci. Podczas festynu odbył się wykład dla młodszych uczniów o bezpiecznym zachowaniu podczas drogi do szkoły oraz o unikaniu zagrożeń na drodze. Jedną z atrakcji był przejazd wozami i samochodami, które na co dzień używają mundurowi (wśród nich słynny Humvee). Zwieńczeniem festynu był koncert kapeli rockowej.

/rsz, 12.09.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy