Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Praktyki na kierunku Transport studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne, magister (3 semestry - po studiach inżynierskich)

Dotyczy studentów studiów II stopnia magister na kierunku Transport, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę.

W ramach odbywania praktyk studenci zobowiązani sa do zrealizowania programu praktyki oraz przestrzegania określonych procedur zaliczania praktyk. Obowiązujące w danym semestrze i danym roku akademickim dokumenty dla konkretnego kierunku studiów znajdują sie w plikach do pobrania.

 

W przypadku problemów z pobraniem pliku uprzejmie proszę o zgłoszenie się osobiste do Pełnomocnika Rektora ds. Praktyk Studenckich na jeden z jego dyżurów.

 

Programy praktyk na kierunku Transport (studia II stopnia magisterskie):

 

Plik do pobrania (pdf): DG_TRANSPORT_magisterskie

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Praktyki studenckie/Apprenticeship » WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy