Dni otwarte ECDL - podsumowanie

W dniu 11 kwietnia 2014 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się kolejne Dni Otwarte ECDL pod hasłem "Planuj przyszłość z ECDL", zorganizowane przez Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych.

Gościem spotkania była Elżbieta Bowdur, koordynator regionalny ECDL w woj. śląskim, która omówiła ideę certyfikowania umiejętności komputerowych oraz propozycje nowych certyfikatów. W trakcie spotkania ze studentami dr Danuta Morańska, dyrektor Centrum,  przedstawiła wyniki konkursu informatycznego dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych uczelni. Laureaci konkursu otrzymali możliwość bezpłatnego przystąpienia do egzaminów ECDL. Pierwszy sprawdzian umiejętności komputerowych odbył się 11 i 12 kwietnia i dla wszystkich uczestników zakończył się sukcesem.

Serdecznie gratulujemy!

Osoby zainteresowane potwierdzeniem swoich kompetencji informatycznych, zapraszamy do certyfikowanych laboratoriów ECDL w WSB na Dni Otwarte. Na spotkaniach można zapoznać się z certyfikatami, zasadami egzaminowania oraz przystąpić do bezpłatnych egzaminów próbnych. Otwarte Dni Laboratoriów ECDL prowadzą certyfikowani egzaminatorzy ECDL. Spotkania odbywają się w cyklu miesięcznym. Najbliższy termin spotkania: 06.05.2014 r.

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)