Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020 Wydziału Zamiejscowego w Krakowie już za nami. Uroczystość odbyła się 26 października br. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Uroczystość rozpoczęło wystąpienie Prorektor ds. Nauki i Kształcenia dr hab. Katarzyny Szczepańskiej - Woszczyny, prof. Akademii WSB.

Tradycyjnie najważniejszym momentem Inauguracji roku akademickiego był Akt Immatrykulacji, który poprowadziła Pani Prorektor ds. Nauki
i Kształcenia dr hab. Katarzyna Szczepańska – Woszczyna, prof. AWSB oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB - dr inż. Rafał Karaś.

Po raz dziewiętnasty w historii Akademii WSB przyznano wyróżnienia "Lidera Roku". Projekt został zainicjowany przez Akademię WSB w 2000 r. Laureatami tej prestiżowej nagrody są Absolwenci, którzy uzyskali w trakcie wszystkich lat studiów najwyższe średnie ocen, a także wyróżnili się aktywną i znaczącą działalnością naukową, społeczną oraz kulturalną na rzecz społeczności akademickiej.

Podczas Inauguracji wręczono wyróżnienia za:

• wysokie wyniki w nauce podczas studiów,
  • szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności akademickiej i promocji Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB,
  • wysoką jakość prowadzonych zajęć dydaktycznych oraz szczególne zaangażowanie w działalność na rzecz Wydziału Zamiejscowego w Krakowie  Akademii WSB,
  • za życzliwość i wsparcie działalności organizacyjnej Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB.

Wykład inauguracyjny pod tytułem „Skąd się biorą silni ludzie?” wygłosiła Pani dr hab. Magdalena Kraczla, prof. AWSB.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Uniwersytetu Śląskiego Harmonia.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności