Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wyjatkowy wykład "Edukacja w czasach idiokracji – w stronę mądrości i duchowości"

Krytyczna ocena systemu edukacji skłania do rozważań na temat metod oraz rozwiązań, które mogą wpłynąć na podniesienie poziomu kształcenia. Szczególną rolę w tym procesie odgrywa systematyczne podnoszenie kompetencji i kwalifikacji oraz kształtowanie zdolności poznawczych wśród nauczycieli. Podczas wykładu Pana prof. dr hab. inż. Janusza Morbitzera, który odbędzie się 17 listopada, godz. 10.00-11.30 w Akademii WSB WZ w Krakowie wskazane zostaną obszary, na które nauczyciel powinien zwrócić szczególną uwagę w procesie planowania własnego rozwoju (m.in. obszar rozwoju nowoczesnych technologii czy Internetu).

 

 

 

Prowadzący: prof. dr hab. inż. Janusz Morbitzer – wykładowca Akademii WSB. Zajmuje się pedagogiką oraz szeroko pojętą tematyką edukacji informatycznej i medialnej. W swoich pracach koncentruje się na badaniu społecznych, cywilizacyjnych, kulturowych, psychologicznych i edukacyjnych konsekwencji rozwoju społeczeństwa informacyjnego oraz mediów i poszukiwaniu optymalnych metod ich stosowania w procesie kształcenia i samokształcenia. Zajmuje się też zagadnieniem różnorodnych zagrożeń ze strony mediów elektronicznych.

 

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Krakowie | WSB Kraków » Aktualności

 

Nasi partnerzy