Harmonogram projektu "Od Garażu do Biznesu"

Ogólny program szkoleń certyfikowanych w ramach projektu "Od Garażu do Biznesu"

Start 2.11.2016 r. godzina 17:00

Listopad 2016

Spotkanie zapoznawcze: Szkolnie wstępne, Opisanie przez uczestników pomysłów biznesowych, Lean startup w służbie biznesu, Budowa modelu biznesowego, Wizerunek przedsiębiorcy.

Grudzień 2016

Marketing w firmie: Twarzą do klienta, Social media w małej firmie, Business Mixer i prezentacja pomysłów biznesowych uczestników

Nasi Specjaliści:

Prelegent: Michał Kucharski - Michał Kucharski, Dyrektor AIP Śląsk ds. Wiedzy i Społeczności. Odpowiada za kwestie edukacji startupów, koordynację pracy i organizację naszych wydarzeń. Człowiek orkiestra, obdarzony nietypowym poczuciem humoru oraz uzależnieniem od rozmaitych aktywności. Prowadzi firmę Cudotwórnia Events, która zajmuje się przygotowywaniem najbardziej nietypowych wydarzeń, jakie możecie sobie wyobrazić.

Prelegent: Mateusz Maik - Mateusz to trener biznesu, mentor, przedsiębiorca. Zarządza dwunastoma Inkubatorami Przedsiębiorczości w trzech województwach, w których funkcjonuje blisko 300 firm. Od ponad 6 lat związany ze światem Startup’ów. Podczas swojej działalności Startup’owej pomógł rozwinąć́ się ponad 450 firmom. Przygotowuje najlepsze projekty do spotkań́ z inwestorami prywatnymi oraz funduszami inwestycyjnymi.

Prelegent: Mateusz Wyciślik - specjalista ds. Social Media i Google AdWords. Na co dzień tworzy skuteczne rozwiązania sprzedażowe i wizerunkowe z wykorzystaniem takich kanałów jak Facebook, Instagram, YouTube czy AdWords dla firm z sektora MŚP.

Prelegent: Jacek Uroda - pasjonat nowych technologii oraz komunikacji marketingowej, właściciel firmy JACO.PRO, wykładowca akademicki w Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W swojej pracy praktycznej, dydaktycznej oraz wdrożeniowej koncentruje się na zagadnieniach marketingu internetowego, gospodarki elektronicznej oraz informatycznych systemów zarządzania.

Zgłoszenia do projektu: inkubatorzip@gmail.com

tel. 32 295 93 97

*Udział w projekcie trwa 2 miesiące, opłata za udział w projekcie to 150 zł miesięcznie.