Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Mierzęcice

Artykuły

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Mierzęcicach na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 sierpnia zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Wójta Gminy Mierzęcice oraz Koordynatorów Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 10.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mierzęcicach.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

13 maja 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

1 kwietnia 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Mierzęcicach odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie Uniwersytetu Dziecięcego w Mierzęcicach

Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

4 marca 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 12.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II odbędzie się kolejny wykład pt. „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. „Zdrowo jem, zdrowo rosnę- eksperymentujemy z jedzeniem", które  odbędą się 1.02.2017 roku w Mierzęcicach w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Warsztaty poprowadzi pani Sonia Myczkowska.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na kolejny wykład pt. "Instrumenty Świata"

7 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład pt. "Instrumenty Świata"

Studenci UD Mierzęcice poznali "Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć"

W ostatnią sobotę, tj. 10 grudnia 2016, odbył się kolejny wykład w Uniwersytecie Dziecięcym w Mierzęcicach. Wykład p.t. „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” poprowadził pan dr Andrzej Katunin. 

czytaj więcej o Studenci UD Mierzęcice poznali "Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć"

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy