Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czeladź

Artykuły

Rekrutacja na nowy rok wystartowała!

Już teraz mogą Państwo zapisać się na Uniwersytet Dziecięcy w Czeladzi na rok akademicki 2017/2018. Formularz zgłoszeniowy muszą wypełnić zarówno nowi, jak i dotychczasowi studenci. Liczba miejsc jest ograniczona.

A co nas czeka w przyszłym roku? Kolejne niezwykłe przygody ze światem nauki: zupełnie nowe interaktywne wykłady z różnych dziedzin nauki, inspirujące warsztaty, wycieczki i konkursy. 
Uwaga! Do 30 czerwca zapłacisz o 50 zł mniej.  Zapisz się już dziś: KLIKNIJ TUTAJ 

Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Zapraszamy na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 13.00 w Szkołe Podstawowej nr 7 w Czeladzi. Podczas uroczystości absolwenci Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi otrzymają z rąk Władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Władz Czeladzi pamiątkowe dyplomy. Podczas Uroczystości Pan Marcin Lieber poprowadzi wykład pt. „Strachy i straszki, czyli gdzie w Polsce żyją legendarne stwory”. 

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDC

Zapraszamy na kolejny wykład w ramach Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się już w tę sobotę, 13 maja 2017 r. o godz. 13.00.

czytaj więcej o Już w najbliższą sobotę kolejny wykład UDC

Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

kwietnia 2017 roku, wyjątkowo o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się wykład pt. Hałas – czyli co wpada do naszych uszu?”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę. 

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

11 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbędzie się kolejny wykład pt.  „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”. 

czytaj więcej o Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Jak zostać badaczem?", które  odbędą się 2.02.2017 roku w Czeladzi w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.  Warsztaty poprowadzi pan dr hab. Armand Cholewka.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi (ul. Spacerowa 2).

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi, ul. Spacerowa 2. Wykład „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca” poprowadzi Pan dr Andrzej Kędziorski.

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy