Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Czeladź

Artykuły

Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

kwietnia 2017 roku, wyjątkowo o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 7 odbędzie się wykład pt. Hałas – czyli co wpada do naszych uszu?”, który zostanie poprowadzony przez Pana dr hab. Armanda Cholewkę. 

czytaj więcej o Uwaga! Zmiana godziny najbliższego wykładu!

Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

11 marca 2017 roku o godzinie 13.00 w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne Rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi odbędzie się kolejny wykład pt.  „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”. 

czytaj więcej o Wędrówki po starożytnym Egipcie. Zapraszamy na kolejny wykład.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Jak zostać badaczem?", które  odbędą się 2.02.2017 roku w Czeladzi w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia współfinansowane są ze środków Miniesterstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.  Warsztaty poprowadzi pan dr hab. Armand Cholewka.

czytaj więcej o Zapraszamy na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Serdecznie zapraszamy na wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się 7 stycznia 2017 r. o godzinie 13.00 Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi (ul. Spacerowa 2).

czytaj więcej o Zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 13.00 w Szkole Podstawowej nr 7 w Czeladzi, ul. Spacerowa 2. Wykład „Walka czy współpraca - co się bardziej opłaca” poprowadzi Pan dr Andrzej Kędziorski.

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

Już w sobotę kolejny wykład w UDC!

Już w najbliższą sobotę tj. 19 listopada 2016 r. studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi zapraszamy na kolejny wykład.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 13.00 (prosimy o punktualne przybycie) w Szkole Podstwowej nr 7 w Czeladzi.

Wykład dla Studentów pt. „Sokole oko” wygłoszą Agnieszka i Bartosz Kukurudza. 

Zapraszamy na uroczystą Inaugurację Uniwersytetu Dziecięcego w Czeladzi

1 października 2016 r. (sobota) o godz. 13.00 rozpocznie się Inauguracja roku akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Czeladzi. W uroczystości udział wezmą Burmistrz Miasta Czeladź - p. Zbigniew Szaleniec oraz Prodziekan ds. Kształcenia Ustawicznego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej - mgr Dominik Penar, którzy wręczą Indeksy UDC nowym Studentom. Wykład inauguracyjny pt. "Pod napięciem" poprowadzi ceniona przez dzieci i dorosłych popularyzatorka nauki - p. Sonia Myczkowska. Serdecznie zapraszamy do udziału w Inauguracji Studentów UDC wraz z Rodzicami.

Szczegółowe informacje zostaną przekazane Uczestnikom UDM drogą mailową.

Rekrutacja na rok 2016/2017 trwa - zapisz się na Uniwersytet

Jeśli chcesz zostac studentem  Uniwersytetu Dziecięcego w roku akademickim 2016/2017, zapisz się już teraz. W nowym roku akademickim młodzi studenci wezmą udział w 10 nowych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w licznych warsztatach.

Sprawdź harmonogram wykładów i nie wahaj się - zarezerwuj miejsce już teraz.

Dla naszych dotychczasowych Studentów przygotowaliśmy specjalną promocję, która obowiązuje

Szczegóły związane z procesem rejestracji znajdą Państwo w zakładce Rejetracja i opłaty

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 

Nasi partnerzy