Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Założenia teoretyczne

Kryzys gospodarczy jest coraz bardziej dotkliwy na świecie ale w szczególności w Europie. Skutki wynikające z tego zjawiska są niekorzystne dla przedsiębiorstw. Kreacja wartości jest utrudniona w sytuacji zmniejszonej liczby zamówień oraz mniejszej konsumpcji dóbr.

 

Jak wskazują teoretycy i praktycy zarządzania obroną przed negatywnymi skutkami kryzysu jest innowacyjność produktów, procesów i modeli biznesu.

 

Nasuwają się wątpliwości i kluczowe pytania: Jak tworzyć innowacje jeśli przedsiębiorstwa mają problemy w obszarze finansowania działalności operacyjnej? Jak pogodzić ambitne, krótkoterminowe  cele udziałowców z długoterminowym procesem wdrażania innowacji? Jak zadowolić wszystkie grupy interesariuszy wobec ograniczonych możliwości firm? Jakie koncepcje zarządzania i finansów mogą wspomóc menadżerów wobec ich współczesnych problemów? Jak dobrać odpowiednie koncepcje i metody zarządzania aby osiągnąć skuteczność w procesie budowy wartości? Na czym opierać strategię wzrostu wartości przedsiębiorstw? Jak projektować efektywne modele biznesu? Na te pytania oraz zidentyfikowane problemy podczas obrad odpowiadać będą uczestnicy niniejszej konferencji. 

Nasi partnerzy