Dla pracodawców

Pracodawco jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnycm udziałem w XII Targach Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej zadzwoń i zgłoś się już dziś!

Akademickie Biuro Karier

Anna Cocek

acocek@wsb.edu.pl

Korzyści z udziału w XII Targach Pracy i Praktyk Studenckich:

• bezpłatne uczestnictwo w targach
  • bezpłatna, szeroka promocja firmy (strona internetowa, plakaty, profil ABK na FB)
  • możliwość pozyskania cennych pracowników,  stażystów, praktykantów a także wolontariuszy
  • mozliwość zdobycia nowych, potencjalnych klientów
  • możliwość przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych
  • możliwość przeprowadzenia szkoleń dla uczestników Targów

XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair  to sukces za każdym razem.

Udział w targach jest całkowicie BEZPŁATNY!

Galerie zdjęć i film z Targów Pracy i Praktyk Studenckich 2005-2011

Targi Pracy i Praktyk Studenckich organizowane są w Akademii WSB  od 2005 r. Inicjatywa w każdym roku odnosi duży sukces i cieszy się zainteresowaniem ok. 800 osób odwiedzjacych targi i kilkudziesięciu pracodawców. Pracodawco sprawdź to sam!

czytaj więcej o Galerie zdjęć i film z Targów Pracy i Praktyk Studenckich 2005-2011

Akademickie Biuro Karier

ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza