Dla pracodawców

Pracodawco jeśli jesteś zainteresowany bezpłatnycm udziałem w Targach Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej wypełnij formularz i zgłoś się już dziś!

Formularz dla pracodawców (kliknij)

Korzyści z udziału w Targach Pracy i Praktyk Studenckich:

• bezpłatne uczestnictwo w targach
  • bezpłatna, szeroka promocja firmy (strona internetowa, ulotki, plakaty, WSB TV)
  • możliwość pozyskania cennych pracowników,  stażystów, praktykantów a także wolontariuszy
  • mozliwość zdobycia nowych, potencjalnych klientów

Targi Pracy i Praktyk Studenckich to sukces za każdym razem. Przekonaj się sam.

Udział w targach jest całkowicie BEZPŁATNY!

Galerie zdjęć i film z Targów Pracy i Praktyk Studenckich 2005-2011

Targi Pracy i Praktyk Studenckich organizowane są w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej od 2005 r. Inicjatywa w każdym roku odnosi duży sukces i cieszy się zainteresowaniem ok. 800 osób odwiedzjacych targi i kilkudziesięciu pracodawców. Pracodawco sprawdź to sam!

czytaj więcej o Galerie zdjęć i film z Targów Pracy i Praktyk Studenckich 2005-2011

Akademickie Biuro Karier

ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza (pok. 434,439, III p. obok Biblioteki Głównej WSB)

e-mail: abk@wsb.edu.pl