Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Aktualności

Artykuły

Posiedzenie Rady Ekspertów Akademii WSB

24 stycznia 2019 r. odbyło się kolejne posiedzenie Rady Ekspertów Akademii WSB. Podczas spotkania, w którym udział wzięło kilkudziesięciu przedsiębiorców, przedstawicieli władz samorządowych oraz instytucji otoczenia biznesu, zaprezentowane zostały m.in. możliwości wsparcia finansowego dla firm planujących inwestycje w ramach tzw. Polskiej Strefy Inwestycji. 

czytaj więcej o Posiedzenie Rady Ekspertów Akademii WSB

Kolejni członkowie w Radzie Ekspertów Akademii WSB

Rada Ekspertów Akademii WSB powiększyła się o kolejnych przedstawicieli świata biznesu. Na mocy powołań dołączyli do niej reprezentanci Instytutu Doskonalenia Produkcji w Gliwicach oraz Grupy Saternus Sp. z o.o.

czytaj więcej o Kolejni członkowie w Radzie Ekspertów Akademii WSB

Wyższa Szkoła Biznesu współpracuje z KSSE w zakresie kształcenia dualnego

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej (WSB) oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) zawarły 6 grudnia 2017 r. umowę o współpracy w zakresie studiów dualnych i Klubu Innowatora. Do parafowania porozumienia doszło podczas spotkania Rady Ekspertów WSB.

czytaj więcej o Wyższa Szkoła Biznesu współpracuje z KSSE w zakresie kształcenia dualnego

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 

Nasi partnerzy