O konferencji / About conference

Project Management 2018

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

23 marca 2018 r., 10.00 - 16.00

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza na konferencję "Project Management 2018", która odbędzie się 23 marca 2018 r. w godz. 10.00-16.00. Konferencja stanowić będzie platformę wymiany informacji pomiędzy czołowymi postaciami w zakresie teorii i praktyki zarządzania projektami. W jej ramach cenieni eksperci przedstawią czynniki wspierające wzrost wydajności projektów oraz sposoby stymulowania rozwoju podejścia projektowego na podstawie dobrych praktyk w wybranych branżach.

The University of Dąbrowa Górnicza invites to the conference "Project Management 2018", which will take place on March 23, 2018 at 10.00-16.00. The conference will be a platform for the exchange of information between leading figures in the field of project management theory and practice. As part of it, valued experts will present factors supporting the growth of project performance and ways to stimulate the development of a project approach based on good practices in selected industries.