Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Zapraszamy na spotkanie z dr hab. Andrzejem Zybertowiczem, prof. UMK

W najbliższą niedzielę 1 marca br. w Akademii WSB, w ramach Seminarium Doktorskiego Nauk o Bezpieczeństwie, odbędzie się wykład dr hab. Andrzeja Zybertowicza, profesora nadzwyczajnego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Temat wykładu „Rewolucja cyfrowa, czyli... pułapka”.

czytaj więcej o Zapraszamy na spotkanie z dr hab. Andrzejem Zybertowiczem, prof. UMK

Robert Biedroń weźmie udział w „Debacie o Polsce” w Akademii WSB

Spadające zainteresowanie kwestiami społeczno-politycznymi skłoniło Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej do zainicjowania autorskiego projektu „Debata o Polsce", którego celem jest  animowanie spotkań z kandydatami na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w nadchodzących wyborach prezydenckich. Już 4 marca 2020 r. o godz. 17.00 Akademię WSB odwiedzi Robert Biedroń reprezentujący Lewicę. 

czytaj więcej o Robert Biedroń weźmie udział w „Debacie o Polsce” w Akademii WSB

Akademia WSB uczestnikiem EEC Trends

25 lutego 2020 r. w Warszawie odbędzie się EEC Trends - konferencja poprzedzająca majowy Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach. Podczas EEC Trends nie zabraknie tematów dotyczących energetyki i wyzwań związanych z transformacją sektora. Do udziału w wydarzeniu została zaproszona Rektor Akademii WSBdr hab. Zdzisława Dacko- Pikiewicz, prof. AWSB. 

czytaj więcej o Akademia WSB uczestnikiem EEC Trends

„Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Już w najbliższy piątek 21 lutego w Akademii WSB odbędzie się pierwsze z cyklicznych spotkań autorskiego projektu „Debata o Polsce”Ideą projektu jest podniesienie świadomości społeczno-politycznej poprzez umożliwienie spotkań z kandydatami różnych opcji politycznych w nadchodzących wyborach prezydenckich 10 maja 2020 r. Pierwszym gościem będzie Władysław Kosiniak-Kamysz, reprezentujący Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicję Polską.

czytaj więcej o „Debata o Polsce” – cykl debat prezydenckich w Akademii WSB

Zapraszamy na XVI Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej

9 ekscytujących dni, 150 ciekawych wykładów, warsztatów i debaty na temat nowych technologii, zmian społeczno-ekonomicznych i ekologii. Do tego strefa pokazu i strefa chilloutu, laboratoria, spektakle teatralne i zmagania programistów w hackatonie. Akademia WSB już po raz 16 łączy siły z Urzędem Miasta Dąbrowa Górnicza w organizacji jednego z największych wydarzeń popularnonaukowych - Festiwalu Nauki – który od początku swojego funkcjonowania przyciągnął łącznie 200 000 uczestników.

czytaj więcej o Zapraszamy na XVI Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy