Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wkrótce w Akademii WSB

Legenda

Artykuły

Sztuka mówienia – wartość w języku – spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem w Akademii WSB

Macie wolne wtorkowe przedpołudnie? Warto zatem wybrać się na spotkanie z popularnym polskim językoznawcą, którego umiejętności i styl opowiadania o polszczyźnie zapełnią sale audytoryjne. Profesor Jerzy Bralczyk będzie gościem Akademii WSB już 19 listopada 2019 r. o godz. 9.30. 

czytaj więcej o Sztuka mówienia – wartość w języku – spotkanie z prof. Jerzym Bralczykiem w Akademii WSB

Uroczysta Gala Akademicka studiów MBA

Serdecznie zapraszamy do udziału w Gali Akademickiej studiów MBA, która odbędzie się w Akademii WSB. Podczas Gali wręczone zostaną wyróżnienia, świadectwa oraz dyplomy ukończenia studiów.

czytaj więcej o Uroczysta Gala Akademicka studiów MBA

Nakrętki dla Pawła!

Przyświeca nam chęć niesienia pomocy osobom potrzebującym. Zapraszamy do udziału w akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz Pawła – syna jednego z pracowników Akademii WSB. 

czytaj więcej o Nakrętki dla Pawła!

Akademia WSB uczci Dzień Podchorążego

Centrum Badań Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB po raz kolejny zaprasza wszystkich chętnych na obchody Dnia Podchorążego.

czytaj więcej o Akademia WSB uczci Dzień Podchorążego

I Bal Absolwentów studiów MBA

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w I Balu Absolwentów studiów MBA, który odbędzie się w dniu 23 listopada 2019 r. w hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej o godz. 19.30.

czytaj więcej o I Bal Absolwentów studiów MBA

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy