O KONFERENCJI

Artykuły

Ideą jedenastej edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej "Internet w Społeczeństwie Informacyjnym" jest wymiana poglądów i doświadczeń, dyskusja oraz prezentacja osiągnięć teoretycznych, metodologicznych i praktycznych z zakresu technologii informatycznych w społeczeństwie wiedzy z uwzględnieniem problematyki bezpieczeństwa informatycznego.

W 2016 r. konferencja odbywa się w Cieszynie, w którym to mieście zlokalizowany jest Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Konferencja będzie miała miejsce w Mercure Cieszyn Hotel ul. Motelowa 21.

Interdyscyplinarny charakter konferencji powoduje, że jej tematyka doskonale wpisuje się zarówno w zainteresowania środowisk naukowych, akademickich, przedstawicieli praktyki gospodarczej, jak i środowiska biznesu oraz samorządu lokalnego. W konferencji planowany jest udział wielu ekspertów z zakresu szeroko pojętej informatyki, uznanych autorytetów oraz praktyków.

Oficjalnym językiem Konferencji Międzynarodowej "Internet w Społeczeństwie Informacyjnym" jest język angielski.

Po więcej informacji przejdź do angielskiej, głównej wersji witryny.

Sponsor Konferencji

czytaj więcej o