20 marca 2017 roku

10:00-11:30

Etykieta w biznesie. Czy przez widelec można stracić uznanie w oczach partnerów biznesowych?

Dr Irena Kamińska-Radomska

Doktor nauk ekonomicznych; wykładowca, adiunkt i trener etykiety biznesu, protokołu dyplomatycznego i sztuki wystąpień publicznych, certyfikowana z zakresu międzynarodowego protokołu i etykiety w Waszyngtonie, autorka książek i licznych artykułów. Mentorka w programie telewizji TVN „Projekt Lady”.

Miejsce: sala 122, WSB

10:30-12:00 (grupa I)

12:20-14:00 (grupa II)

Warsztaty LEGO WeDo

Warsztaty z robotyki i programowania dla dzieci w wieku 6-9 lat. Wykorzystując zestawy LEGO WeDo mali architekci będą mieli możliwość zbudowania robotów, maszyn, pojazdów i innych niesamowitych konstrukcji. Podczas warsztatów dzieci poznają tajniki najnowszych technologii, programowania oraz dowiedzą się jak sprawić, żeby ich budowle ożyły!

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej

Zapisy: 32 6390301 marketing@biblioteka-dg.pl

12.00-14.00

Dylematy samorządności uczniowskiej - gra decyzyjna

Prof. zw. dr hab. Bogusław Śliwerski, dr h. c.

Profesor nauk humanistycznych; kierownik Katedry Teorii Wychowania na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, profesor zwyczajny w Katedrze Podstaw Pedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, od 2011 przewodniczący Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

Miejsce: Audytorium D, WSB

15.00-18.00

„Kupić się nie da, za to każdy może ją zrobić” - ozdabianie bawełnianych toreb / Kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 6- 8 lat

Anna Podsiedlik: absolwentka Wydziału Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie, pracownik Młodzieżowego Ośrodka Pracy Twórczej

Miejsce: Młodzieżowy Ośrodek PracyTwórczej w Dąbrowie Górniczej

Zapisy: 32 2625461

16:30-18:00

"Meblowanie" szkolnej demokracji

Prof. zw. dr hab. Bogusław Śliwerski, dr h. c.

Miejsce: sala Aud. D, WSB

17:00-18:00

Czy kot pije mleko? Zoodietetyka w praktyce

Małgorzata Biegańska-Hendryk

Technik weterynarii, behawiorystka kotów, dietetyczka psów i kotów, autorka poradnika "Co jest kocie? Wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć swojego kota". Publikuje na łamach czasopism branżowych takich jak Magazyn "PUPIL" czy "Rynek Zoologiczny. Prywatnie opiekunka czterech kotów.

Miejsce: sala 227, WSB