Relacja z I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Zapraszamy do obejrzenia galerii i przeczytania relacji z Konkursu.

Program Finałowy

Program Finału
I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym

Data: 15 listopada 2016 roku

Miejsce: Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Czas trwania: 10.00-14.45

09.00-10.00 –    Rejestracja uczestników Konkursu

10.00-10.30 –    Uroczyste rozpoczęcie wydarzenia – wystąpienie Jej Magnificencji Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej 10.00-10.30 –    ffffffffprof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz oraz zaproszonych gości.

10.30-12.00 –    Finał Konkursowy – uczestnicy rozwiązują test wiedzy o transporcie kolejowym.

10.30-12.00 –    Komisja Oceniająca weryfikuje efekty prac artystycznych przygotowanych w ramach pierwszego etapu konkursu.

12.00-13.00 –    Wykład Pana dr Michała Beima - Członka Zarządu Polskich Kolei Państwowych S.A. pt.: "Wyzwania nowoczesnych kolei".

13.00-14.00 –    Przerwa obiadowa dla gości i uczestników Konkursu.

14.00-14.45 –    Ogłoszenie werdyktu – uroczystość wręczenia nagród laureatom. Zakończenie wydarzenia.

Informcje organizacyne

1. Rejestracja uczestników będzie czynna od godziny 9:00.

2. Podczas Finału Konkursu prace artystyczne będą wyeksponowane na sztalugach. Prosimy o dostarczenie prac w dniu Finału (w każdej z kategorii) w formacie A3. Prace należy przekazać podczas rejestracji uczestników. Jeżeli chcą Państwo wykonać pracę w innym formacie niż przez nas preferowany, prosimy o uzasadnienie tej zmiany w korespondencji mailowej. Prace kokursowe będące efektem I etapu należy wysłać w wersji elektronicznej do dnia 24 października.

3. Uczestników Konkursu prosimy o zabranie ze sobą legitymacji uczniowskich.

4. W trakcie trwania testu wiedzy obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych, w związku z tym prosimy o ich wyłączenie.

5. Po skończonym teście prosimy o pozostanie w swoich ławkach do końca trwania czasu wyznaczonego na jego rozwiązanie.

6. Prosimy o podpisywanie prac artystycznych na odwrocie lub dołączenie do pracy informacji zawierających nazwę szkoły, skład zespołu oraz numer kategorii I,II lub III w której została wykonana.

Informacja o noclegach

Dla uczestników Konkursu oferujemy preferencjyjne warunki noclegowe w następujących hotelach:

Hotel Pokoje 2,3,4 lub 6 -osobowe Pokój 2-osobowy Pokój 1-osobowy Śniadanie (opcjonalnie) Telefon kontaktowy Strona internetowa
Restauracja Bea - 50 zł /os 60 zł 10 zł/os tel.: +48 509 493 757 http://restauracjabea.pl/
Hotel Pracowniczy
w Pałacyku
50 zł/ os - - 12 zł/os

tel/: +48 536 363 636

Podczas rejestracji proszę powoływać się na Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, której goście mają zapewnione preferencyjne warunki noclegowe (przedstawione powyżej).

Informacja z dnia 9 września 2016

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, iż w związku z dużym zainteresowaniem I Ogólnopolskim Konkursem Wiedzy
o Transporcie Kolejowym zwiększono ilość zespołów finałowych wyłanianych w pierwszym etapie Konkursu w szkołach macierzystych.

Informacja 1

Piszą o nas:

Kurier Kolejowy

Fundacja Grupy PKP

Fundacja ProKolej

Infor.pl

E-transport.pl

Wolna Droga

I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym - WYNIKI

15 listopada 2016 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym, organizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego naszej uczelni. Konkurs zakończył się sukcesem Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, którego uczniowie zajęli pierwsze miejsce zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i w klasyfikacji drużynowej.

czytaj więcej o I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym - WYNIKI