Warsztaty i laboratoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bezpłatnych warsztatów dla dzieci i młodzieży, które Uniwersytety Dziecięce realizują w ramach projektu "Galaktyka Talentów". Zajęcia są współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Dla uczestników w wieku 6-16 lat przewidziano m.in. warsztaty z lego-robotyki, zajęcia przyrodnicze, fizyczno-chemiczne i muzyczne. Prosimy o zapoznanie się z ofertą zajęć w różnych gminach.

UWAGA! O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Mali studenci mogą brac udział w zajęciach w każdym z wybranych miejsc (bez względu na miejsce zamieszkania).

Warsztaty w Dąbrowie Górniczej - zobacz ofertę

Warsztaty w Żywcu - zobacz ofertę

Warsztaty w Cieszynie - zobacz ofertę

Warsztaty w Czeladzi - zobacz ofertę