CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Fizjoterapeuta, praktykant

Nr oferty:

Numer referencyjny:

Stanowisko:

Fizjoterapeuta, praktykant

Ilość stanowisk pracy / miejsc pracy:

Forma zatrudnienia:

praktyka

Wymagania:

Opis stanowiska pracy:

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny „Przylesie” w Ustce organizujący corocznie praktyki zawodowe dla studentów o kierunku fizjoterapia, dysponuje dwoma miejscami wolnymi dla studentów zainteresowanych praktykami z zakresu fizjoterapii.

Termin praktyk zawodowych  od dnia 22-08-2018 do dnia 04-09-2018.

Praktyki zawodowe są nieodpłatne, przeprowadzane są wg programów praktyk dostarczanych przez uczelnię/jednostki kierujące. Studenci mają możliwość zapoznania się ze specyfikacją pracy turnusów rehabilitacyjnych realizowanych w naszym ośrodku, a przede wszystkim mają możliwość rozwinięcia umiejętności praktycznych
w warunkach rzeczywistych.

Zabiegi terapeutyczne wykonywane w Ośrodku:

elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, hydroterapia, lampa sollux, fala uderzeniowa, magnetoterapia,  drenaż limfatyczny, masaż klasyczny,  inhalacje,  okłady borowinowe, gimnastyka indywidualna i zbiorowa. Zabiegi wykonywane są zgodnie z zaleceniami lekarza.

Zakres obowiązków:

Miejsce pracy:

Ustka

Dodatkowe informacje:

Ośrodek zapewnia studentom nocleg oraz całodzienne wyżywienie (3 posiłki dziennie:  śniadanie,  obiad , kolacja).

Termin ważności oferty – oferta ważna do:

0000-00-00

Pracodawca – nazwa:

Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny "Przylesie" w Ustce

Pracodawca – kontakt:

Osoby zainteresowane proszone są o pilny kontakt telefoniczny 668-173-990

Wyślij CV i list motywacyjny pokaż formularz

W celu utrudnienia rozsyłania spamu przez automaty, proszę rozwiązać proste zadanie matematyczne. Dla przykładu: 2+1 daje 3.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,