Wizyta stydyjna studentów logistyki w FIAT AUTO POLAND SA i Muzeum Browarnictwa w Tychach

Kategoria: Studenci

Już 6 listopada 2012 r. studenci studiów stacjonarnych na kierunku Logistyka (II r.) wezięli udział w wizycie studyjnej w Fabryce Fiata oraz Muzeum Browarnictwa w Tychach. Celem wizyty było zapoznanie studnetów z montażem nowoczesnych samochodów osobowych, przygotowaniem produkcji w tym m.in. silników spalinowych, dostawą części, nowoczesną linią montażową, kontrolą jakości wykonania, przygotowaniem pojazdów do sprzedaży, dokumentacją pojazdu, kulturą techniczną wykonania, parkiem maszynowym, obsługą klienta.  Dodatkową atrakcją wyjazdu była wizyta w Muzeum Browarnictwa, gdzie studenci mogli zobaczyć linię produkcyjną zarówną tą współczesną jak i sprzed kilkudziesięciu lat.

Wizyta zorganizowana była w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz".

Wizyta studyjna w FIAT AUTO POLAND SA

Wizyta studyjna w Muzeum Browarnictwa