Spotkanie studentów pedagogiki z ekspertem - Warsztat Terapii Zajeciowej dla Osób Niepełnosprawnych

Kategoria: Studenci

21 listopada 2011 r. studenci kierunku Pedagogika Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział w spotkaniu ze Starszym Instruktorem Terapii Zajęciowej P. Rafałem Kamieniarzem. Podczas spotkania studenci dowiedzieli się jak praktycznie wygląda zwód terapeuty zajęciowego, jakie kompetencje i kwalifikacje wymagane są przy pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz jakie cele realizuje się w placówkach t.j warsztaty terapii zajęciowej. Spotkanie zorganizowane było w ramach projektu "3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz" a na zaproszenie Akademickiego Biura Karier WSB odpowiedział Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Dąbrowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Studenci