Uniwersytet Młodzieżowy - Efekty specjalne w Adobe Photoshop

Kategoria: Inicjatywy

20 grudnia studenci II roku Uniwersytetu Młodzieżowego uczestniczyli w warsztatach mgr Jacka Dolińskiego "Wykorzystanie Adobe Photoshop do tworzenia efektów specjalnych". Celem zajęć, w których uczestniczyli Młodzi Inżynierowie, było wprowadzenie do edycji i obróbki zdjęć w Adobe Photoshop. Studenci poznali podstawowe funkcje oraz narzędzie znajdujące się w programie. Przy ich pomocy dokonywali edycji zdjęć. Zmieniali ich barwę, tryby mieszania, nasycenie. Dodawali przejścia tonalne oraz kształty przy pomocy pędzli.

mgr Jacek Doliński od 2006 roku prowadzi agencję interaktywną FLEX, która zajmuje się ogólnie pojętą kreacją wizerunku firm (strony internetowe, identyfikacja wizualna, banery, druk). Tworzy projekty dla takich firm jak Rimmel, Astor, Danone, Peugeot, Pfizer.

Powrót do: Start » Uczelnia » Galerie » Inicjatywy