Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Za nami kolejne targi

15 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół nr 1 im. W. Szybińskiego w Cieszynie odbyły się Młodzieżowe Targi Pracy. Ich organizatorem było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Bielsku-Białej.

czytaj więcej o Za nami kolejne targi

Zachęcamy do wypożyczenia książek na wakacje!

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie oferuje Państwu możliwość wypożyczenia dokumentów na okres wakacji (18 VI 2016 r. – 30 IX 2016 r.). Zwiększamy limit wypożyczeń do 10 egzemplarzy!

czytaj więcej o Zachęcamy do wypożyczenia książek na wakacje!

CUD czeka na Studentów!

Szanowni Państwo, informujemy, że ruszają zapisy do Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Zapraszamy najmłodszych na ciekawe zajęcia, warsztaty i wykłady!

czytaj więcej o CUD czeka na Studentów!

WSB na 10 miejscu w Polsce!

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych uczelni niepublicznych w kraju. W rankingu Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy" Uczelnia uplasowała się na 10 pozycji w Polsce. WSB w Dąbrowie Górniczej jest liderem takich kategorii jak: poziom umiędzynarodowienia studiów i wysoki potencjał naukowy. Doceniono również nowoczesną infrastrukturę Uczelni.

czytaj więcej o WSB na 10 miejscu w Polsce!

Nowe trendy w zarządzaniu - dzień drugi konferencji

Drugi dzień III Międzynarodowej Konferencji Naukowej "NEW TRENDS IN MANAGEMENT AND PRODUCTION ENGINEERING - REGIONAL, CROSS-BORDER AND GLOBAL PERSPECTIVES" rozpoczął się od sesji plenarnej "Współpraca międzyorganizacyjna".

czytaj więcej o Nowe trendy w zarządzaniu - dzień drugi konferencji

 

Nasi partnerzy