Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Międzynarodowe spotkanie Brokerage Event Horizon 2020, Research, Development and Innovation

11 czerwca br. Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz reprezentowała uczelnię na międzynarodowym spotkaniu Brokerage Event Horizon 2020, Research, Development and Innovation, które zorganizowane zostało przez Vysoką Skolę Banską TU w Ostrawie. Wydarzenie to poświęcone było kojarzeniu międzynarodowych partnerstw, których celem będzie przygotowanie propozycji projektów do programu Horyzont 2020 oraz do innych programów międzynarodowych mp. INTERREG Europe.

czytaj więcej o Międzynarodowe spotkanie Brokerage Event Horizon 2020, Research, Development and Innovation

Najmłodsi studenci odebrali dyplomy

Najmłodsi studenci naszej uczelni czyli uczestnicy Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego odebrali w sobotę (20 czerwca) dyplomy. Ukończenia kolejnego roku akademickiego gratulowali im Burmistrz Miasta Cieszyna - Ryszard Macura oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie - dr Andrzej Bubnicki. To koniec czwartej edycji Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego - już dziś zapraszamy na kolejną. Trwa rekrutacja na kolejny rok, który równie uroczyście zainaugurujemy w październiku.

czytaj więcej o Najmłodsi studenci odebrali dyplomy

Gala wręcznie dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

12 czerwca 1015 r. odbyła się uroczysta Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia kierunków: Informatyka oraz Zarządzanie i inżynieria produkcji oraz II stopnia kierunku: Zarządzanie i inżynieria produkcji.

czytaj więcej o Gala wręcznie dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia

Spotkanie z pracodawcą Daedong System Poland Sp. z o.o., w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie

Celem spotkania z pracodawcą - Daedong System Poland Sp. z o.o., zorganizowanego przez Akademickie Biuro Karier w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie w dniu 11 czerwca 2015 r., było poznanie znaczącego w Cieszynie i okolicy lokalnego pracodawcy. 

czytaj więcej o Spotkanie z pracodawcą Daedong System Poland Sp. z o.o., w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie

WSB stawia mamy w centrum

W nowoczesnych wnętrzach „Klubu F44” Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej  rozpoczął się cykl spotkań dla młodych matek pod patronatem JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz. 

czytaj więcej o WSB stawia mamy w centrum

 

Nasi partnerzy