Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Dzień otwarty studiów podyplomowych.jpg

Skończyłeś studia co najmniej I stopnia? Chcesz się nadal rozwijać i doskonalić? Przyjdź na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych.

17 września 2016 r. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie organizuje Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych.
W programie bezpłatne certyfikowane warsztaty! Uwaga: liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś!

czytaj więcej o Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Rekrutacja na Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy trwa

słoneczko CUD.jpg

Przypominamy o trwającej rekrutacji do Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego.


Szósta edycja CUD to kolejny rok ciekawych spotkań, podczas których najmłodsi Studenci wezmą udział w 10 ciekawych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz warsztatach fakultatywnych. Na zajęcia zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat. 


czytaj więcej o Rekrutacja na Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy trwa

Zachęcamy do wypożyczenia książek na wakacje!

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie oferuje Państwu możliwość wypożyczenia dokumentów na okres wakacji (18 VI 2016 r. – 30 IX 2016 r.). Zwiększamy limit wypożyczeń do 10 egzemplarzy!

czytaj więcej o Zachęcamy do wypożyczenia książek na wakacje!

Zajęcia Uniwersytetów Dziecięcych WSB - „Co nas ziębi, a co grzeje?” - wśród nominacji na najlepszą inicjatywę dla dzieci

słoneczniki 2016 plebiscyt

Rozpoczął się drugi etap plebiscytu Słoneczniki 2016. Spośród setek przesłanych zgłoszeń, wybrano najlepsze w swojej kategorii, a wśród nich zajęcia „Co nas ziębi, a co grzeje?". Serdecznie zachęcamy do głosowania na inicjatywę Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Dla głosujących organizatorzy plebiscytu przygotowali nagrody niespodzianki!

czytaj więcej o Zajęcia Uniwersytetów Dziecięcych WSB - „Co nas ziębi, a co grzeje?” - wśród nominacji na najlepszą inicjatywę dla dzieci

Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych

Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych

Dnia 8 lipca 2016 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych.

 

 

czytaj więcej o Gala Absolwentów Studiów Podyplomowych

 

Nasi partnerzy