Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Szkolenie Akademii Biznesu - Aneta Gawlas „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

25 stycznia 2019 odbyło się kolejne szkolenie w ramach projektu - "Akademia Biznesu". Gościem była Aneta Gawlas - dyplomowany coach i trener biznesu z bogata praktyką zawodową, która przygotowała szkolenie zatytułowane „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu - Aneta Gawlas „Graj prawdziwie, udawaj szczerze” - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej”

Spotkanie noworoczne

Spotkanie noworoczne - życzenia

16 stycznia 2019 roku Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Akademii WSB gościł swoich partnerów, przyjaciół, wykładowców i studentów podczas dorocznego "Spotkania noworoczego". Spotkaniu przewodniczyła Rektor Akademii WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz. 

czytaj więcej o Spotkanie noworoczne

Otwarte posiedzenie Rady Ekspertów

16 stycznia 2019 odbyło się kolejne Otwarte posiedzenie Rady Ekspertów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB. Spotkanie było również okazją do zawarcia porozumień między Instytutem Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną w Cieszynie Akademii WSB a Vysoka Skola Banska, Universytetem Technicznym w Ostravie, Uniwersytetem Żylińskim, Żilinská univerzita v Żiline oraz Uniwersytetem Jagiellońskim

czytaj więcej o Otwarte posiedzenie Rady Ekspertów

Trening Umiejętności Społecznych

Zapraszamy do udziału w certyfikowanym szkoleniu "Trening Umiejętności Społecznych". Termin szkolenia 28-29.01.2019

czytaj więcej o Trening Umiejętności Społecznych

Terapia ręki - Kurs nadający uprawnienia CERTYFIKOWANEGO TERAPEUTY RĘKI

Zapraszamy do udziału w certyfikowanym kursie "Terapia ręki". Kurs nadaje uprawnienia certyfikowanego terapeuty ręki

czytaj więcej o Terapia ręki - Kurs nadający uprawnienia CERTYFIKOWANEGO TERAPEUTY RĘKI

„Państwo Środka od środka” spotkanie z Janem Chmielowskim

14 grudnia 2018 w Klubie Studenckim F44 Akademii WSB w Cieszynie odbyła się prelekcja pt. „Państwo Środka od środka” Jana Chmielowskiego, studenta 3 roku Instytutu Bliskiego i Dalekiego Wschodu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także stypendysty rządu chińskiego na Shanghai International Studies University. W spotkaniu wzięli udział studenci 3 semestru 2 roku Bezpieczeństwa Narodowego oraz Studiów Menedżerskich AWSB w Cieszynie oraz mgr Joanna Lazar-Chmielowska. 

czytaj więcej o „Państwo Środka od środka” spotkanie z Janem Chmielowskim

Jubileusz 10-lecia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie połączony z uroczystą Inauguracją Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną [WIDEO]

30 listopada 2018 w historycznej sali balowej „Hotelu pod Brunatnym Jeleniem” odbył się Jubileusz 10-lecia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Akademii WSB połączony z uroczystą Inauguracją Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną Akademii WSB w Cieszynie z udziałem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dra Jarosława Gowina.

czytaj więcej o Jubileusz 10-lecia Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie połączony z uroczystą Inauguracją Instytutu Studiów nad Współpracą Terytorialną i Międzyorganizacyjną [WIDEO]

 

Nasi partnerzy