Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

Bezpieczeństwo narodowe – nowy kierunek studiów w Cieszynie

Począwszy od semestru letniego roku akademickiego 2016/17 Wyższa Szkoła Biznesu w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie rozpoczyna kształcenie studentów na nowym kierunku - Bezpieczeństwo Narodowe.

czytaj więcej o Bezpieczeństwo narodowe – nowy kierunek studiów w Cieszynie

Dzień bezpłatnych szkoleń już za nami

Ponad 200 osób uczestniczyło 18 lutego 2017 r. w „Dniu Bezpłatnych Szkoleń” zorganizowanym w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu. To kolejna akcja szkoleniowa WSB, skierowana do wszystkich zainteresowanych rozwojem kompetencji, jaką przygotowała nasza uczelnia.

Uczestnicy mogli wybrać interesujące ich szkolenie m.in. z zakresu ochrony danych osobowych, pozyskiwania funduszy unijnych, terapii osób z Zespołem Aspergera czy dzieci z zaburzeniem zachowania, rytmiki i tańca. 

czytaj więcej o Dzień bezpłatnych szkoleń już za nami

Studia podyplomowe dla oświaty w Cieszynie

Zapraszamy na studia podyplomowe skierowane do osób związanych z oświatą: nauczycieli, pedagogów, wychowawców i terapeutów. Trwa rekrutacja na 11 interesujące kierunki studiów podyplomowych. Początek zajęć w marcu 2017

czytaj więcej o Studia podyplomowe dla oświaty w Cieszynie

Dzień Bezpieczeństwa Narodowego w Cieszynie

Pierwszy „Dzień Bezpieczeństwa Narodowego” w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej już za nami. 16 lutego 2017 r. uczniowie klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu uczestniczyli w wykładzie i szkoleniach przygotowanych przez zaproszonych ekspertów i wykładowców Wyższej Szkoły Biznesu.

czytaj więcej o Dzień Bezpieczeństwa Narodowego w Cieszynie

Wyróżnienia „Edukator Ziemi Cieszyńskiej” 2017 r.

10 lutego 2017 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej po raz pierwszy wręczono wyróżnienia „Edukator Ziemi Cieszyńskiej”, przyznawane osobom i instytucjom, które w sposób szczególny przyczyniły się do edukacji na Ziemi Cieszyńskiej.

 

czytaj więcej o Wyróżnienia „Edukator Ziemi Cieszyńskiej” 2017 r.

 

Nasi partnerzy