Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Trwa 7. Festiwal Nauki w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

24 marca w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie rozpoczął się już po raz siódmy Festiwal Nauki. W wykladzie inauguracyjnym wzięli udział uczniowie cieszyńskich szkół, studenci oraz zaproszeni goście. Wśród nich m.in. Starosta powiatu Cieszyńskiego - Janusz Król oraz Burmistrz Cieszyna - Ryszard Macura - patroni honorowi wydarzenia.

czytaj więcej o Trwa 7. Festiwal Nauki w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Gala wręczenia świadectwa absolwentom studiów podyplomowych

24 marca w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbyła się uroczysta gala wręczenia świadectw absolwentom studiów podyplomowych (semestr zimowy, rok akademicki 2014/2015). Gratulacje odebrały osoby, które ukończyły naukę na kierunkach: Zarządzanie BHP i Logopedia.

czytaj więcej o Gala wręczenia świadectwa absolwentom studiów podyplomowych

Pracuj w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszukuje pracowników na na stanowiska: Specjalista ds. Promocji i Rekrutacji oraz Pracownik Administracyjny Dziekanatu w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Zapraszamy do składania aplikacji.

czytaj więcej o Pracuj w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Szukamy najemcy do sklepiku

Chcesz poprowadzić sklepik w Klubie Studenckim F44 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie? Zgłoś się!

czytaj więcej o Szukamy najemcy do sklepiku

XV akcja krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia”

Zapraszamy do udziału w XV akcji krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia”, adresowanej do mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Akcja odbędzie się 31 marca (wtorek) od 9.00 do 15.30 na cieszyńskim rynku. Honorowy patronat nad akcją objęli: Burmistrz Miasta Cieszyna, Starosta Powiatu Cieszyńskiego oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie. 

czytaj więcej o XV akcja krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia”

 

Nasi partnerzy