Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Eksperci radzili o jakości kształcenia

20 października br. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie odbyło się kolejne spotkanie Rady Ekspertów, którą tworzy kilkudziesięciu ekspertów i praktyków związanych zawodowo bądź społecznie ze Śląskiem Cieszyńskim. Misją Rady jest wsparcie uczelni w upraktycznieniu procesu kształcenia oraz poszukiwaniu dobrych rozwiązań w tworzeniu innowacyjnych programów studiów.

czytaj więcej o Eksperci radzili o jakości kształcenia

Tajniki optyki na Inaugurację Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

Już po raz czwarty najmłodsi studenci zainaugurowali nowy rok akademicki. Studenci Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci odebrali z rąk Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr. inż. Łukasza Wróblewskiego indeksy i złożyli uroczyste ślubowanie. Inauguracyjny wykład Pana Korka poświęcony optyce cieszył sie ogromnym zainteresowaniem. 18 października gościliśmy jego grupę popularyzatorów nauki, a wieczorem Pan Korek zaprezentuje się w programie "Mam Talent w TVN".

czytaj więcej o Tajniki optyki na Inaugurację Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci

Harmonogram zjazdów dla słuchaczy Studiów Podyplomowych

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 odbędzie 11 października, już dziś zachęcamy natomiast słuchaczy Studiów Podyplomowych do zapoznania się z harmonogramem zjazdów.

czytaj więcej o Harmonogram zjazdów dla słuchaczy Studiów Podyplomowych

Cieszyński Uniwersytet Dzieci już po raz czwarty!

W najbliższą sobotę 18 października o godz. 10.00 uroczyście zainaugurujemy czwartą edycję Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci. Naszych najmłodszych studentów wraz z rodzicami zapraszamy do Cieszyńskiego Ośrodka Kultury "Dom Narodowy".

 

Studenci pierwszego roku Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci wezmą udział w uroczystej Immatrykulacji i odbiorą z rąk Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie indeksy.

Wykład Inauguracyjny "Tajniki optyki" przygotował Pan Korek.

II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury

23 i 24 października w Cieszynie i w Czeskim Cieszynie odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja Naukowa Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Programem Konferencji >>>>>

 

Nasi partnerzy