Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Szkolenie Akademii Biznesu „Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera” - dr Anna Syrek-Kosowska

Zapraszamy na wyjatkowe szkolenie w ramach projektu Akademia Biznesu. Tym razem naszym gościem będzie dr Anna Syrek-Kosowska - jedna z czołowych coachów w naszym kraju. Szkolenie zatytułowane "Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera" odbedzie się w piątek 26 października 2018 r. w godz. 18.00-21.00.

czytaj więcej o Szkolenie Akademii Biznesu „Refleksyjna praktyka – techniki coachingowe w samorozwoju lidera” - dr Anna Syrek-Kosowska

Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Rusza rekrutacja do projektu!

Jeśli jesteś studentem Akademii WSB, masz ukończone 20 lat, nie pracujesz lub Twoja praca nie jest powiązana z kierunkiem Twoich studiów - możesz wziąć udział w projekcie. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w zakładce Projekt: Start do kariery z ABK (dokumenty do pobrania) lub wypełnić w Akademickim Biurze Karier w pokoju 207.

Wszystkie dokumenty wraz z CV należy złożyć osobiście w ABK.

Zapraszamy do uczestnictwa!

czytaj więcej o Start do kariery z Akademickim Biurem Karier

Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

JM Rektor i Senat Akademii WSB mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Uroczystość odbędzie się 17 października 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1).

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2018/2019 w Wydziale Zamiejscowym Akademii WSB w Cieszynie

Ubezpieczenie dla studentów i słuchaczy studiów podyplomowych

Akademia WSB kolejny już rok umożliwia swoim studentom zawarcie ubezpieczenia w formie grupowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia w roku akademickim 2018/2019.

Oferta ubezpieczenia Studentów oraz Słuchaczy studiów podyplomowych Akademii WSB

czytaj więcej o Ubezpieczenie dla studentów i słuchaczy studiów podyplomowych

Agnieszka Cieślar laureatką The World Cocktail Championships 2018

Nasza studentka Agnieszka Cieślar została Mistrzynią Świata w przygotowywaniu long drinków, podczas odbywających się w Talinie THE WORLD COCKTAIL CHAMPIONSHIPS 2018.

czytaj więcej o Agnieszka Cieślar laureatką The World Cocktail Championships 2018

Plany zajęć

Zapraszamy do zapoznania się z planami zajęć dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia

PLAN ZAJĘĆ

czytaj więcej o Plany zajęć

Weź udział w projekcie polsko-litewskim

Interesują Cię relacje polsko-litewskie? Chciałbyś zdobyć kompetencje w zakresie efektywnej komunikacji i pracy w grupie międzynarodowej oraz wspólnie z kolegami z uczelni litewskiej zrealizować ciekawy projekt wymiany na temat wspólnego dziedzictwa Polski i Litwy w kontekście setnych rocznic odzyskania niepodległości?

czytaj więcej o Weź udział w projekcie polsko-litewskim

 

Nasi partnerzy