Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

6-7 marca 2015! Dni Otwarte Studiów Podyplomowych w Cieszynie!

6 i 7 marca wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie zapraszamy do udziału w „Dniach Otwartych Studiów Podyplomowych”. Tym razem do Cieszyna przyjadą: Roman Młodkowski, Agnieszka Loska, Edyta Nowak-Żółty oraz Agnieszka Szkutnik. W ten sposób chcemy pomóc osobom zainteresowanym rozwojem podjąć decyzję o wyborze kierunku studiów.

Zapisy na wykłady i warsztaty już się rozpoczęły.

Szczegółowych informacji udziela:

Joanna Kurek, Kierownik Biura Promocji i Rekrutacji

jkurek@wsb.edu.pl

tel. 33 852 30 94

czytaj więcej o 6-7 marca 2015! Dni Otwarte Studiów Podyplomowych w Cieszynie!

Rozmowy o współpracy naukowo-badawczej z firmą TAURON Dystrybucja SA

19 lutego w gliwickiej siedzibie firmy TAURON SA odbyło się spotkanie przedstawicieli Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z kadrą menedżerską firmy TAURON Dystrybucja SA, poświęcone możliwościom rozwoju współpracy nauka-biznes w sektorze energetycznym.

czytaj więcej o Rozmowy o współpracy naukowo-badawczej z firmą TAURON Dystrybucja SA

Wizyta władz Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie w LAKMA SAT

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz spotkali się z Prezesem Zarządu LAKMASAT i członkiem Rady Ekspertów - Krzysztofem Trojanem.

czytaj więcej o Wizyta władz Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie w LAKMA SAT

Spotkanie z władzami PZKO

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz uczestniczyli w piątek (13 lutego 2015 r.) w spotkaniu z przedstawicielami Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej.

czytaj więcej o Spotkanie z władzami PZKO

MOPS w Cieszynie dziekuje naszym Studentom

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie podziękował Studentom Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie za pomoc świąteczną w postaci paczek dla najbiedniejszych rodzin. 

Kolejny rok hojnie odpowiedzieliście na nasz apel. Do podopiecznych MOPSu trafiły słodycze, artykuły szkolne, gry edukacyjne.

 

Nasi partnerzy