Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

2 dyplomy w 2 lata! NOWE KIERUNKI!

2w2 mini.jpg

Dwa dyplomy w ciągu dwóch lat? Studia magisterskie i podyplomowe w jednym czasie?


To możliwe! Wykorzystaj szansę i przystąp do programu "2 dyplomy w 2 lata". Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszerzyła właśnie listę kierunków dostępnych dla absolwentów studiów I stopnia, którzy w roku akademicki 2015/2016 będą kontynuowali naukę na studiach magisterskich. Studenci objęci programem mogą wybrać jeden z bardzo atrakcyjnych kierunków studiów podyplomowych i skorzystać z bonifikaty 50%!

czytaj więcej o 2 dyplomy w 2 lata! NOWE KIERUNKI!

Z WSB na dwóch kółkach

Plakat

12 września 2015 r. zapraszamy do udziału w sportowym wydarzeniu wszystkich, którzy kochają jazdę na rowerze.

Jeździsz na rowerze? Dołącz do nas i weź udział w rajdzie rowerowym. Impreza jest otwarta dla wszystkich. Zapraszamy mieszkańców, naszych studentów i tych, którzy dołączą do naszej społeczności akademickiej już od października 2015 r.

czytaj więcej o Z WSB na dwóch kółkach

Rozmawiali o przedsiębiorczości

28 sierpnia w Klubie F44 Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się konferencja „Od idei do sukcesu. Młode firmy na pograniczu czesko-polskim". Jej współorganizatorem było nasze uczelniane Akademickie Biuro Karier.

czytaj więcej o Rozmawiali o przedsiębiorczości

Od idei do sukcesu - zapraszamy na konferencję!

Wszystkie osoby zainteresowane założeniem własnej działalności gospodarczej, a także właścicieli firm, zapraszamy do udziału w ciekawym spotkaniu „Od idei do sukcesu. Młode firmy na pograniczu czesko-polskim", które współorganizuje nasze uczelniane Akademickie Biuro Karier. Spotkanie odbędzie się w "Klubie F44" Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej już w najbliższy piątek (28 sierpnia) o godz. 14.00. Uwaga! Są jeszcze wolne miejsca, a termin zgłoszeń upływa w środę 26 sierpnia!

czytaj więcej o Od idei do sukcesu - zapraszamy na konferencję!

WSB pomaga młodym mamom

W czwartek (20 sierpnia) w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie WSB zakończył się cykl spotkań edukacyjnych Letniej Szkoły Rodzenia, zorganizowanej przez klub dla mam i dzieci Bawialnia w Cieszynie. Trzy spotkania były częścią projektu "Naucz się bawić!", dofinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 

Zajęcia edukacyjne klubu odbywają się cyklicznie, a ich Patronką Honorową jest JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o WSB pomaga młodym mamom

 

Nasi partnerzy