Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Terminy zjazdów oraz harmonogram roku akademickiego 2014/15

shutterstock_6112753.jpg

Udostępniono terminy zjazdów oraz harmonogram roku akademickiego 2014/15 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

 

Pobierz >>>>>

Harmonogram zjazdów dla słuchaczy Studiów Podyplomowych

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 odbędzie 11 października, już dziś zachęcamy natomiast słuchaczy Studiów Podyplomowych do zapoznania się z harmonogramem zjazdów.

czytaj więcej o Harmonogram zjazdów dla słuchaczy Studiów Podyplomowych

Konferencja "Kształcenie kadr dla gospodarki" w Cieszynie

25 września w ramach trwającego w Cieszynie jubileuszowego 30. Walnego Zjazdu Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego odbyła się konferencja pt. Kształcenie kadr dla gospodarki. Wyższą Szkołę Biznesu w Dabrowie Górniczej reprezentowali Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Dziekan dr Rafał Rębilas, który wygłosił wykład „Kształtowanie kluczowych kompetencji inżynierskich w kontekście oczekiwań pracodawców”.

czytaj więcej o Konferencja "Kształcenie kadr dla gospodarki" w Cieszynie

Walny zjazd chemików z udziałem władz WSB

Od 24 do 26 września w Cieszynie odbywa się jubileuszowy 30. Walny Zjazd Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego. W programie m.in. wybory władz oraz konferencja. Gościem chemików będą m.in. były premier prof. Jerzy Buzek oraz Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o Walny zjazd chemików z udziałem władz WSB

Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 - zapraszamy!

JM Rektor i Senat Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej mają zaszczyt zaprosić na Inaugurację Roku Akademickiego 2014/2015. Uroczystość odbędzie się w dniu 11 października 2014 roku o godz. 17.00 w Teatrze im. A. Mickiewicza w Cieszynie (Plac Teatralny 1).

czytaj więcej o Uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 - zapraszamy!

 

Nasi partnerzy