Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

20 września - Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych

20 września zapraszamy do Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych. Przyjdź! Weź udział w bezpłatnych warsztatach! Podejmij decyzję i rozpocznij naukę już od paździerika!

czytaj więcej o 20 września - Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych

Spełniło się marzenie Prof. Jana Szczepańskiego

W poniedziałek (8 września 2014 r.) w Sali Sesyjnej cieszyńskiego Ratusza uroczyście zainaugurowano Letnią Szkołę Nauk Filozoficznych i Społecznych im. Prof. Jana Szczepańskiego. Tym samym spełniło się marzenie pochodzącego z Ustronia i silnie związanego ze Śląskiem Cieszyńskim, naukowca.

czytaj więcej o Spełniło się marzenie Prof. Jana Szczepańskiego

Kobiety z WSB na Kongresie Kobiet w Cieszynie

W sobotę (6 września 2014 r.) w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza odbył się II Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego. Na zaproszenie organizatorek ze Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie w wydarzeniu uczestniczyły: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji WSB oraz dr Danuta Morańska, Dyrektor Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych.

czytaj więcej o Kobiety z WSB na Kongresie Kobiet w Cieszynie

Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 MUR

4 września w siedzibie Zarządu Głównego PZKO w Czeskim Cieszynie (ul. Bożka 16) zainagurowano kolejny rok akademicki Międzygeneracyjnego Uniwersytetu Regionalnego. Pierwszy w nowym roku akademickim wykład pt. "W co grają ludzie? Teoria gier w życiu społecznym, polityce i ekonomii" wygłosił dr Piotr Kulas z Katedry Socjologii Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2014/2015 MUR

WSB aktywna w przygotowaniach do nowych projektów badawczych

2 września br. Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz reprezentowali uczelnię na międzynarodowym spotkaniu Brokerage Event Horizon 2020, Research, Development and Innovation, które zorganizowane zostało przez Vysoką Skolę Banską w Ostravie. Wydarzenie to poświęcone było kojarzeniu międzynarodowych partnerstw, których celem będzie przygotowanie propozycji projektów do programu Horyzont 2020.

czytaj więcej o WSB aktywna w przygotowaniach do nowych projektów badawczych

 

Nasi partnerzy