Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

II Transgraniczna Konferencja Naukowa - Dźwieki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej

14 kwietnia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się II Transgraniczna konferencja Naukowa "Dźwięki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej". 

czytaj więcej o II Transgraniczna Konferencja Naukowa - Dźwieki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej

Pracuj w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszukuje pracowników na na stanowiska: Specjalista ds. Promocji i Rekrutacji oraz Pracownik Administracyjny Dziekanatu w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Zapraszamy do składania aplikacji.

czytaj więcej o Pracuj w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Już po raz piętnasty zdawali "Egzamin z życia"

31 marca Rejonowa Rada Honorowych Dawców Krwi PCK w Cieszynie zorganizowała na Rynku juz po raz XV akcję krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia” adresowaną do tegorocznych maturzystów. 162 osoby oddały 73 litry krwi, a 13 osób zarejestrowało się do banku dawców szpiku kostnego. My też byliśmy na cieszyńskim Rynku - dla honorowaych dawców ufundowaliśmy nagrody.

czytaj więcej o Już po raz piętnasty zdawali "Egzamin z życia"

II Transgraniczna Konferencja Naukowa "Dźwięki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej"

Zapraszamy do udziału w II Transgranicznej Konferencji Naukowej "Dźwięki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej". Konferencja odbędzie się 14 kwietnia 2015 r. w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

czytaj więcej o II Transgraniczna Konferencja Naukowa "Dźwięki mowy. Diagnoza i terapia zaburzeń mowy w kontekście wczesnego wspomagania rozwoju dziecka i wczesnej interwencji logopedycznej"

Prezentacja projektu WSB podczas imprezy: Information Day on the H2020 societal challenge ‘Secure Societies’ w Brukseli

26 marca br. delegacja Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej przebywała w Agencji Wykonawczej ds. Badań Naukowych (REA) z siedzibą w Brukseli, zajmującej  się wdrażaniem programu Horyzont 2020 , największego w historii Unii Europejskiej programu ramowego w zakresie badań i innowacji (2014 – 2020). Uczelnię reprezentowali: prof. Marek Walancik, Prorektor ds. nauki, dr Joanna Kurowska-Pysz, Dyrektor Centrum Transferu Technologii oraz mgr Ewelina Widerska, specjalista ds. funduszy strukturalnych i badań naukowych.

czytaj więcej o Prezentacja projektu WSB podczas imprezy: Information Day on the H2020 societal challenge ‘Secure Societies’ w Brukseli

 

Nasi partnerzy