Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Skończyłeś studia co najmniej I stopnia? Chcesz się nadal rozwijać i doskonalić? Przyjdź na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych. 31 stycznia 2015 r. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie organizuje Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych.

W programie bezpłatne warsztaty i wykłady! Uwaga: liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś!

czytaj więcej o Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Już dziś pomyśl o studiach! Rozpocznij naukę w marcu 2015 r.

Każdy moment jest dobry na realizację swoich marzeń. Nie czekaj do października z decyzją o podjęciu studiów. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchomiła właśnie rekrutację zimową na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe. Zajęcia rozpoczynają się od marca 2015 r.

czytaj więcej o Już dziś pomyśl o studiach! Rozpocznij naukę w marcu 2015 r.

Słuchacz Logopedii z Paszportem Przedsiębiorcy

Grzegorz Widera, słuchacz studiów podyplomowych Logopedia, został wyróżniony Paszportem Przedsiębiorcy. Uroczystość odbyła się 21 stycznia w Zamku Cieszyn.  

czytaj więcej o Słuchacz Logopedii z Paszportem Przedsiębiorcy

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z wykładem gościnnym w Domu Narodowym w Cieszynie

główne.jpg

20 stycznia w Cieszyńskim Ośrodku Kultury „Dom Narodowy” miał miejsce wykład otwarty zorganizowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku dla mieszkańców Powiatu Cieszyńskiego. Wykład „Średniowieczny komputer, czyli zastosowanie astrolabium i innych instrumentów astronawigacyjnych” na zaproszenie władz UTW wygłosił  dr inż. Łukasz Wróblewski – Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. 

czytaj więcej o Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z wykładem gościnnym w Domu Narodowym w Cieszynie

WSB i Uniwersytet Śląski wspólnie wspierają III Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego

Dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie oraz dr Katarzyna Marcol, Prodziekan ds. Promocji i Współpracy ze Środowiskiem Lokalnym cieszyńskiej filii Uniwersytetu Śląskiego wzięły udział w kolejnym spotkaniu członkiń Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.

czytaj więcej o WSB i Uniwersytet Śląski wspólnie wspierają III Kongres Kobiet Śląska Cieszyńskiego

 

Nasi partnerzy