Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Akademia Liderów Biznesu

Akademia Liderów Biznesu

Cykl szkoleń biznesowych. Kliknij po więcej informacji.

WSB - Nr 1 w województwie!

WSB - Nr 1 w województwie!

Sukces naszej Uczelni w Rankingu Uczelni Wyższych 2013

Trwa rekrutacja na studia!

Od marca 2014 r. zapraszamy na kierunki:

 

- Informatyka

studia inżynierskie

 

- Zarządzanie i inżynieria produkcji

studia licencjackie
studia inżynierskie

studia magisterskie

 

oraz studia podyplomowe


Uwaga - wpisowe 0 zł


Artykuły

Wizyta studyjna w fabryce Fiat Auto Poland S.A. w Tychach

7 kwietnia 2014 r. studenci studiów stacjonarnych na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz studenci studiów niestacjonarnych specjalności Czyste technologie w energetyce i motoryzacji na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji z Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięli udział wizycie studyjnej w Fabryce Fiat Auto Poland S.A. w Tychach, w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”, realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Wizyta studyjna w fabryce Fiat Auto Poland S.A. w Tychach

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie partnerem Kina na granicy

29 kwietnia rozpoczyna się w Cieszynie 16. edycja Przeglądu Filmowego „Kino na Granicy". Przez 6 dni widzowie zobaczą filmy w ramach 3 cykli tematycznych, wystawy, wezmą udział w wydarzeniach, spotkaniach i promocjach książek. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest partnerem wydarzenia.

czytaj więcej o Wydział Zamiejscowy w Cieszynie partnerem Kina na granicy

Świat pod naszymi stopami oraz tajemnice zapisane w DNA

Kto ma odwagę wziąć karalucha do ręki? Młodzi studenci Cieszyńskiego Uniwersytetu Dzieci nie mieli z tym problemów. 5 kwietnia dr Edyta Sierka przekonywała uczestników wykładu, że małe jest piekne. W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej odbył się wykład pt. „Małe jest piękne - świat pod naszymi stopami”  oraz warsztaty „Tajemnice zapisane w DNA - dziedziczenie grupy krwi”.

czytaj więcej o Świat pod naszymi stopami oraz tajemnice zapisane w DNA

Niezwykła kolekcja dr. inż. Łukasza Wróblewskiego - do zobaczenia w Ustroniu

Do 10 maja w Muzeum „Zbiory Marii Skalickiej” w Ustroniu Brzegach oglądać można wystawę instrumentów muzycznych i starodruków pochodzących z prywatnych zbiorów dr. inż. Łukasza Wróblewskiego, Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W minioną sobotę dr inż. Łukasz Wróblewski opowiadał o swojej kolekcji podczas spotkania zatytułowanego "Z muzyką przez świat".

czytaj więcej o Niezwykła kolekcja dr. inż. Łukasza Wróblewskiego - do zobaczenia w Ustroniu

Przygotowania do II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Współczesne problemy zarządzania i marketingu

W piątek, 4 kwietnia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie gościł prof. Stefan Hittmar z Wydziału Zarządzania Uniwersytetu w Żylinie. Spotkanie poświęcone było omówieniu przygotowań do drugiej już edycji międzynarodowej konferencji naukowej Współczesne problemy zarządzania i marketingu, która już na stałe wpisała się w kalendarz działań naukowych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

czytaj więcej o Przygotowania do II Międzynarodowej Konferencji Naukowej Współczesne problemy zarządzania i marketingu

 

Nasi partnerzy