Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Studenci Koła INGENIATUS poznają tajniki nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2014-2020

W czwartek, 20 listopada br. studenci koła INGENIATUS uczestniczyli w konferencji organizowanej przez mBank SA w Bielsku-Białej. W czasie konferencji dr Joanna Kurowska-Pysz wygłosiła wykład „Dotacje unijne 2014-2020 – możliwości pozyskiwania środków na rozwój przedsiębiorstw, innowacje i turystykę".

czytaj więcej o Studenci Koła INGENIATUS poznają tajniki nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej 2014-2020

Koło naukowe INGENIATUS angażuje się w popularyzację przedsiębiorczości akademickiej

Od ponad miesiąca studenci działający w Kole Naukowym Zarządzania i Inżynierii Produkcji INGENIATUS wraz z opiekunem dr Joanną Kurowską-Pysz przygotowywali się do udziału w tegorocznych obchodach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Z inicjatywy uczestnika koła - studenta Macieja Rendaszki do programu imprezy Dzień Przedsiębiorczej Edukacji, 19 listopada br. w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie, włączono grę EUROCASH, rozwijającą inteligencję finansową.

czytaj więcej o Koło naukowe INGENIATUS angażuje się w popularyzację przedsiębiorczości akademickiej

Akademia Nauki WSB

Już po raz drugi Wydział Zamiejscowy w Cieszynie zaprasza dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie Akademia Nauki WSB. To cykl zajęć popularyzujących naukę, które wykładowcy naszej uczelni prowadzą w szkołach ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej o Akademia Nauki WSB

Dzień przedsiębiorczej edukacji z WSB

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na półmetku, a za nami Dzień przedsiębiorczej edukacji z Wydziałem Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W warsztatach, panelu dyskusyjnym oraz giełdzie staży wzieli udział uczniowie cieszyńskich szkół oraz mieszkańcy Cieszyna.

Organizatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Cieszynie jest Zamek Cieszyn. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

czytaj więcej o Dzień przedsiębiorczej edukacji z WSB

OTRZĘSINY 2014 - Wiejskie Weeeseeeele!

P1160597.JPG

Dzięki współpracy studentów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, Cieszyńskich Wydziałów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Miasta Cieszyna 29 października 2014 r. zorganizowano Otrzęsiny 2014 w klimatach Wiejskiego Wesela.

czytaj więcej o OTRZĘSINY 2014 - Wiejskie Weeeseeeele!

 

Nasi partnerzy