Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Terminy zjazdów w roku akademickim 2015/2016 - semestr zimowy

Zapraszamy do zapoznania się z terminami zjazdów w nowym roku akademickim 2015/2016. Z pierwszą grupą studentów spotykamy się na zajęciach już 26 września.

Szczegóły >>>

Praktyczne kształcenie w nowoczesnych laboratoriach technicznych

IMG_1644.jpg

Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie wzbogacił się o dwa, nowocześnie wyposażone laboratoria, które są przeznaczone do realizacji zajęć praktycznych dla studentów specjalności: Czyste technologie w energetyce i motoryzacji, jak również dla pozostałych specjalności prowadzonych na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji.

Przyszłych i obecnych studentów naszej uczelni już dziś zapraszamy na zajęcia.

czytaj więcej o Praktyczne kształcenie w nowoczesnych laboratoriach technicznych

Z WSB na dwóch kółkach

12 września 2015 r. zapraszamy do udziału w sportowym wydarzeniu wszystkich, którzy kochają jazdę na rowerze.

Jeździsz na rowerze? Dołącz do nas i weź udział w rajdzie rowerowym. Impreza jest otwarta dla wszystkich. Zapraszamy mieszkańców, naszych studentów i tych, którzy dołączą do naszej społeczności akademickiej już od października 2015 r.

czytaj więcej o Z WSB na dwóch kółkach

WSB wspiera pozaformalną edukację kobiet w Cieszynie

W sobotę 11 lipca 2015 r. w Klubie F44 Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań z ekspertem dla uczestniczek Klubu Mam i Dzieci BAWIALNIA w ramach projektu "Naucz się bawić!", dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Patronką honorową cyklu spotkań edukacyjnych jest JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o WSB wspiera pozaformalną edukację kobiet w Cieszynie

Wizyta na węgierskim uniwersytecie w Szeged

Od 29 czerwca do 1 lipca br. dr Joanna Kurowska-Pysz, kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji realizowała program szkoleniowy  w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Szeged, finansowany w ramach programu wymiany Erasmus +.

czytaj więcej o Wizyta na węgierskim uniwersytecie w Szeged

 

Nasi partnerzy