Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Artykuły

XIV Forum Coachingu i Superwizji. Moc w wartości coachingu

XIV Forum Coachingu i Superwizji.jpg

W sobotę 19 listopada w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbędzie się XIV Forum Coachingu i Superwizji. Tematem przewodnim spotkania będzie tym razem: Moc w wartości coachingu.

czytaj więcej o XIV Forum Coachingu i Superwizji. Moc w wartości coachingu

Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

W piątek 21 października 2016 roku w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W ceremonii uczestniczyli parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych, reprezentanci instytucji użyteczności publicznej i praktyki gospodarczej, mieszkańcy oraz studenci.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Uroczysta Inauguracja CUD już po raz szósty!

CUD.jpg

15 października 2016 r. uroczystą Inauguracją i widowiskowym wykładem rozpoczęliśmy szóstą edycję Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego. 

Wykład inauguracyjny przygotowali popularyzatorzy nauki – Pani Sonia Myczkowska i Pan Krzysztof Sołtysik. Podczas wykładu najmłodsi Studenci dowiedzieli się m.in.: czym jest i jak powstaje prąd, a eksperymenty naukowe przeprowadzone przez prowadzących pokazały na czym polega przepływ prądu.

czytaj więcej o Uroczysta Inauguracja CUD już po raz szósty!

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

VI Kongres MŚP.jpg

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej była partnerem merytorycznym  VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, który odbył się w tym tygodniu w Katowicach.

czytaj więcej o VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

Liderki życia publicznego na spotkaniu w WSB w Cieszynie

Kongres-77.jpg

W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej liderki życia publicznego spotkały się z przedstawicielami władz samorządowych w ramach IV Kongresu Kobiet Śląska Cieszyńskiego, którego patronką honorową była JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o Liderki życia publicznego na spotkaniu w WSB w Cieszynie

 

Nasi partnerzy