Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Akademia Nauki WSB

Już po raz drugi Wydział Zamiejscowy w Cieszynie zaprasza dyrektorów, nauczycieli i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziału w projekcie Akademia Nauki WSB. To cykl zajęć popularyzujących naukę, które wykładowcy naszej uczelni prowadzą w szkołach ponadgimnazjalnych.

czytaj więcej o Akademia Nauki WSB

Dzień przedsiębiorczej edukacji z WSB

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na półmetku, a za nami Dzień przedsiębiorczej edukacji z Wydziałem Zamiejscowym w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W warsztatach, panelu dyskusyjnym oraz giełdzie staży wzieli udział uczniowie cieszyńskich szkół oraz mieszkańcy Cieszyna.

Organizatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Cieszynie jest Zamek Cieszyn. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

czytaj więcej o Dzień przedsiębiorczej edukacji z WSB

OTRZĘSINY 2014 - Wiejskie Weeeseeeele!

P1160597.JPG

Dzięki współpracy studentów Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie, Cieszyńskich Wydziałów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Miasta Cieszyna 29 października 2014 r. zorganizowano Otrzęsiny 2014 w klimatach Wiejskiego Wesela.

czytaj więcej o OTRZĘSINY 2014 - Wiejskie Weeeseeeele!

Chcesz zostać Mikołajem? Pomóż dzieciom, którymi opiekuje się cieszyński MOPS

Rok temu studenci i pracownicy naszej uczelni włączyli się w akcję pomocy dzieciom z najbardziej potrzebujących rodzin w Cieszynie. Teraz też prosimy Was o pomoc. Do 11 grudnia przynieście do Biura Promocji i Rekrutacji Wasze prezenty, od nas trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

czytaj więcej o Chcesz zostać Mikołajem? Pomóż dzieciom, którymi opiekuje się cieszyński MOPS

Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji - szkolenie dla studentów

Studentów pierwszego semestru studiów stacjonarnych zapraszamy na szkolenie "Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji", które odbędzie się 24 listopada o godz. 9:00. 

czytaj więcej o Rozmowa kwalifikacyjna i pisanie aplikacji - szkolenie dla studentów

 

Nasi partnerzy