Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Zapraszamy do wspólnego kolędowania na krakowskim Rynku

Studenci Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zapraszają koleżanki i kolegów z WSB, a także wszystkich zainteresowanych na wspólne kolędowanie na krakowskim Rynku.

czytaj więcej o Zapraszamy do wspólnego kolędowania na krakowskim Rynku

Wybory w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Cieszyńscy studenci wybierają swojego Przedstawiciela Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Głosujcie!

czytaj więcej o Wybory w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Już dziś pomyśl o studiach! Rozpocznij naukę w marcu 2015 r.

Każdy moment jest dobry na realizację swoich marzeń. Nie czekaj do października z decyzją o podjęciu studiów. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uruchomiła właśnie rekrutację zimową na studia I i II stopnia oraz na studia podyplomowe. Zajęcia rozpoczynają się od marca 2015 r.

czytaj więcej o Już dziś pomyśl o studiach! Rozpocznij naukę w marcu 2015 r.

Chcesz zostać Mikołajem? Pomóż dzieciom, którymi opiekuje się cieszyński MOPS

Rok temu studenci i pracownicy naszej uczelni włączyli się w akcję pomocy dzieciom z najbardziej potrzebujących rodzin w Cieszynie. Teraz też prosimy Was o pomoc. Do 11 grudnia przynieście do Biura Promocji i Rekrutacji Wasze prezenty, od nas trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

 

czytaj więcej o Chcesz zostać Mikołajem? Pomóż dzieciom, którymi opiekuje się cieszyński MOPS

Listopadowe zebranie Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji poświęcone jakości kształcenia

W piątek (28 listopada) odbyło się kolejne spotkanie Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji, w całości poświęcone dyskusji o jakości kształcenia w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Prodziekan mgr inż. Ewa Duźniak przedstawiła istotę oraz założenia Uczelnianego Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, w tym zasady ewaluacji jakości kształcenia.

czytaj więcej o Listopadowe zebranie Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji poświęcone jakości kształcenia

 

Nasi partnerzy