Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Biznes przed 30-tką - już po warsztatach

W piątek 22 stycznia w naszym Wydziale odbyły się pierwsze warsztaty prowadzone przez Business Partners Club. Zajęcia nosiły tytuł "Pierwszy biznes przed 30-tką - wiedza praktyczna".

czytaj więcej o Biznes przed 30-tką - już po warsztatach

Białe kruki w naszej Bibliotece Wydziałowej

Drodzy Studenci specjalności oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy, informujemy, że Biblioteka Wydziałowa WSB w Cieszynie wzbogaciła się o kolejne pozycje z dziedziny BHP. Są to pozycje wartościowe i często poszukiwane przez studentów, ale trudno dostępne ze względu na wysoką cenę.

czytaj więcej o Białe kruki w naszej Bibliotece Wydziałowej

WSB doceniona w magazynie o kobietach sukcesu

18 stycznia w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Cieszynie odbyła się uroczysta promocja nowego, bezpłatnego magazynu "Cieszyńskie na obcasach". Publikacja powstała dzięki staraniom cieszyńskiego Stowarzyszenia Klub Kobiet Kreatywnych, którego prezeską (a zarazem redaktor naczelną publikacji) jest Roma Rojowska z naszego wydziałowego Akademickiego Biura Karier. Magazyn prezentuje sylwetki kobiet samorządu, biznesu, polityki, kultury czy sportu. Nie zabrakło też silnego akcentu z WSB - artykułu "Menedżer jest Kobietą", prezentująceg sylwetkę Jej Magnificencji Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o WSB doceniona w magazynie o kobietach sukcesu

Dzieci kwestowały w naszym Wydziale

W minioną niedzielę (10 stycznia 2016 r.) odbył się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo że w Cieszynie nie zawiązał się w tym roku Sztab WOŚP, nie zabrakło wolontariuszy z charakterystycznymi, oklejonymi serduszkiem Orkiestry puszkami na datki. Pojawili się oni również w naszym Wydziale!

czytaj więcej o Dzieci kwestowały w naszym Wydziale

Akcja krwiodawstwa zakończona sukcesem!

9 stycznia w naszym Wydziale oraz w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się piąta już Akcja Honorowego Krwiodawstwa. Tym razem hasłem przewodnim było "Cieszyn vs Dąbrowa Górnicza".

czytaj więcej o Akcja krwiodawstwa zakończona sukcesem!

 

Nasi partnerzy