Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Studiujesz Informatykę albo Zarządzanie i Inżynierię Produkcji? Weź udział w stażu!

To już ostatni moment, by zgłosić się do programu studenckich staży krajowych, zagranicznych oraz dla osób niepełnosprawnych, w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej", nr POKL.04.03.00-00-240/12, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

O staż mogą się ubiegać studenci kierunków Informatyka, Logistyka, Fizjoterapia oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, którzy w momencie złożenia formularza zgłoszeniowego na staże posiadają status Uczestnika Projektu pn. „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka – program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej" oraz nie posiadają zaległości finansowych ani dydaktycznych względem Uczelni wynikających z obowiązków studenta.

czytaj więcej o Studiujesz Informatykę albo Zarządzanie i Inżynierię Produkcji? Weź udział w stażu!

Cieszynalia 2015 na terenie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Słoneczna sobota była okazją do wzięcia udziału w Cieszynaliach, które po raz pierwszy zagościły także na terenie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Trzydniowe święto studentów obfitowało w atrakcje - od korowodu, koncertów, po pokazy samoobrony, szkolenie z pierwszej pomocy i wirtualne poznawanie świata.

czytaj więcej o Cieszynalia 2015 na terenie Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

Trwają Cieszynalia!

Za nami dwa dni studenckiej zabawy. W piątkowy wieczór cieszyńscy studenci przeszli ulicami miasta w barwnym korowodzie, a następnie odebrali z rąk Burmistrza Ryszarda Macury klucze do miasta. Ich władza potrwa do północy, a my zapraszamy dziś do udziału w Cieszynaliach. Wiele atrakcji czeka na Was na terenie kampusu WSB.

czytaj więcej o Trwają Cieszynalia!

2. Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna"

14 i 15 maja w Cieszynie dobyła się 2. Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna".

 

czytaj więcej o 2. Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna"

Zapraszamy na Cieszynalia

Już dziś rozpoczyna sie trzydniowe święto studentów, czyli Cieszynalia 2015. W tym czasie organizatorzy zaplanowali m.in. koncerty, imprezy sportowe. Zapraszamy do udziału w zabawie wszystkich mieszkańców Cieszyna i okolic.

W piątek i w sobotę zapraszamy wszystkich do Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, gdzie nie zabraknie atrakcji.

czytaj więcej o Zapraszamy na Cieszynalia

 

Nasi partnerzy