Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Konkurs Świąteczny

Biblioteka Akademicka im. prof. Jerzego Altkorna WSB

ogłasza konkurs na

 

Najbardziej Kreatywną Świąteczną Zakładkę do Książki


Nagrody czekają!

czytaj więcej o Konkurs Świąteczny

Zapraszamy na spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Kitlińską-Król

Biblioteka Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Kitlińską-Król. Spotkanie odbędzie się w sobotę 28 listopada o godz. 14.35 w sali nr 105.

czytaj więcej o Zapraszamy na spotkanie autorskie z dr Małgorzatą Kitlińską-Król

Drugi wykład CUD-u za nami!

21 listopada odbył się drugi wykład Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Zajęcia „Dlaczego włosy się jeżą?" poprowadziła Pani Marta Koplejewska, zaś samo spotkanie dotyczyło fizyki – prądu elektrycznego i pola elektrostatycznego.

czytaj więcej o Drugi wykład CUD-u za nami!

W Cieszynie rozmawiano o kulturze

W piątek 20 listopada zakończyła się w Cieszynie dwudniowa III Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Współczesne problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kultury". Jej organizatorem był Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie, zaś wśród uczestników znaleźli się przedstawiciele środowiska naukowego i biznesowego.

czytaj więcej o W Cieszynie rozmawiano o kulturze

Pierwsze zajęcia fotograficzne za nami!

CUD (11).jpg

W minioną sobotę, w ramach Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego, odbyły się w naszym Wydziale zajęcia fotograficzne dla dzieci. Było to pierwsze takie spotkanie i (sądząc po zainteresowaniu) - nie ostatnie!

czytaj więcej o Pierwsze zajęcia fotograficzne za nami!

 

Nasi partnerzy