Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Dwa nowe kierunki Studiów Podyplomowych w Cieszynie! Rekrutacja trwa!

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie uruchomił rekrutację na dwa nowe kierunki Studiów Podyplomowych - Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

 

Rekrutacja już trwa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i skorzystania z formularza on-line. 

 


czytaj więcej o Dwa nowe kierunki Studiów Podyplomowych w Cieszynie! Rekrutacja trwa!

Dołącz do naszego zespołu - nabór na stanowisko: pracownik administracyjny w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik administracyjny w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia 2014 r.

czytaj więcej o Dołącz do naszego zespołu - nabór na stanowisko: pracownik administracyjny w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie szkoli menedżerów organizacji polonijnych z całej Europy

Podczas koolejnego spotkania Partnerów Projektu "Mnożenie przez dzielenie - Edukacja dla integracji" Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji - dr Joanna Kurowska-Pysz poprowadzą w Jabłonkowie warsztaty. Szóste spotkanie Partnerów rozpocznie się 29 lipca w Jabłonkowie w Republice Czeskiej, potrwa tydzień i będzie realizowane przy okazji największego dorocznego święta Polaków na Zaolziu pn. „Gorolski Święto”.

czytaj więcej o Wydział Zamiejscowy w Cieszynie szkoli menedżerów organizacji polonijnych z całej Europy

Zaolzie i Zaolziacy - Konferencja międzynarodowa współorganizowana przez WSB

1 i 2 sierpnia w Czeskim Cieszynie i Jabłonkowie odbędzie się Konferencja międzynarodowa Zaolzie i Zaolziacy. Genius loci, Genius populi. 

Konferencja organizowana jest przez Polski Związek Kulturalno-Oświatowy w Republice Czeskiej, Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytet Kardynała S. Wyszyńskiego w Warszawie, Sekcję Ludoznawczą przy ZG PZKO, Sekcję Zaolziańską przy Oddziale Polskiego Towarzystwa Ludoznawczego w Krakowie oraz Światową Radę Badań nad Polonią.

czytaj więcej o Zaolzie i Zaolziacy - Konferencja międzynarodowa współorganizowana przez WSB

Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

16 lipca odbyła się uroczysta Gala wręczenia świadectw absolwentom studiów podyplomowych w roku akademickim 2013/2014. W uroczystości wzięło udział ponad 100 osób, w tym absolwenci 4 kierunków (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, Logopedia oraz Rachunkowość i finanse) wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Uroczystość odbyła się w Sali Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy”. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej ukończyło do tej pory ponad 500 osób.

czytaj więcej o Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

 

Nasi partnerzy