Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

Artykuły

Z WSB na dwóch kółkach

12 września 2015 r. zapraszamy do udziału w sportowym wydarzeniu wszystkich, którzy kochają jazdę na rowerze.

Jeździsz na rowerze? Dołącz do nas i weź udział w rajdzie rowerowym. Impreza jest otwarta dla wszystkich. Zapraszamy mieszkańców, naszych studentów i tych, którzy dołączą do naszej społeczności akademickiej już od października 2015 r.

czytaj więcej o Z WSB na dwóch kółkach

WSB wspiera pozaformalną edukację kobiet w Cieszynie

W sobotę 11 lipca 2015 r. w Klubie F44 Wyższej Szkoły Biznesu w Cieszynie odbyło się pierwsze z cyklu spotkań z ekspertem dla uczestniczek Klubu Mam i Dzieci BAWIALNIA w ramach projektu "Naucz się bawić!", dofinansowanego przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
Patronką honorową cyklu spotkań edukacyjnych jest JM Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej prof. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

czytaj więcej o WSB wspiera pozaformalną edukację kobiet w Cieszynie

Wizyta na węgierskim uniwersytecie w Szeged

Od 29 czerwca do 1 lipca br. dr Joanna Kurowska-Pysz, kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji realizowała program szkoleniowy  w Katedrze Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Szeged, finansowany w ramach programu wymiany Erasmus +.

czytaj więcej o Wizyta na węgierskim uniwersytecie w Szeged

Gratulujemy absolwentom Studiów podyplomowych!

Zdjęcie: Marcin Wieczorek

W piątek 10 lipca kolejna liczna grupa osób dołaczyła do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas uroczystej gali odebrali dyplomy ukończenia studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie. Serdecznie gratulujemy.

czytaj więcej o Gratulujemy absolwentom Studiów podyplomowych!

Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

Ubiegłoroczni absolwenci Studiów podyplomowych w Cieszynie

89 słuchaczy i 6 kierunków studiów podyplomowych. Już w najbliższy piątek 10 lipca o godzina 17:00 kolejna grupa osób dołączy do grona absolwentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Podczas uroczystej gali odbiorą świadectwa ukończenia studiów podyplomowych w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

czytaj więcej o Gala wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych

 

Nasi partnerzy