Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Inauguracja roku akademickiego 2014/2015 w UDŁ już za nami!

UDL27 września 2014 w Zespole Szkół nr 1  Łazach odbyła się Inauguracja Roku Akademickiego w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach. W uroczystości udział wzięło około 60 młodych Studentów, którym towarzyszyli Rodzice i Opiekunowie. Podczas Inauguracji Studenci UDŁ otrzymali indeksy, oraz złożyli uroczyste ślubowanie. Młodzi adepci nauki otrzymali indeksy z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Łazy - p. Macieja Kaczyńskiego oraz Prodzekana ds. Kształcenia Ustawicznego WSB - mgr Dominika Penara. Zapraszamy do galerii zdjęć

Wykład inaugurujący rok akademicki 2014/2015

Serdecznie zapraszamy na wykład inaugurujący nowy rok akademicki 2014/2015, a tym samym trzecią edycję spotkań z nauką dla młodych Studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach. Wybuchowy wykład pt. "Pamiętaj chemiku młody!" poprowadzi popularuzator nauki Pan Mateusz Stocki. Uroczysta inauguracja odbędzie się 27 września 2014r. o godz. 16.00 w Zespole Szkół nr 1 w Łazach.


Prosimy o przybycie 20 min. wcześniej w celu rejestracji studenta przed wejściem na salę.

Każdy nowy student otrzyma INDEKS. Prosimy o sprawdzenie czy dokonali Państwo niezbędnej wpłaty za udział w zajęciach.

Poznaj nowe tematy wykładów!

Zapraszamy do zapoznania się z NOWYM HARMONOGRAMEM wykładów na rok akademicki 2014/2015. Czeka nas mnóstwo ciekawych spotkań i wspaniała zabawa! Dowiemy się m.in., że każdy z nas jest logistykiem, a także po co Polsce jest wojsko, poznamy kolorowy świat Indian, a także zgłębimy wiedzę o Internecie.

 

UWAGA! Zostały wolne miejsca, zapisz się już dziś: Rejestracja i opłaty.

Dziecięcy Zespół Wokalny WSB zaprasza!

bandWszystkich lubiących muzykę i śpiew Studentów UDŁ zapraszamy na zajęcia Dzieciecego Zepołu Wokalnego WSB. Nieodpłatne zajęcia wokalne organizowane są we wtorki w godz. 17.00 - 18.00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. Najbliższe spotkanie - połączone z przesłuchaniami zaplanowano na 9 września.
Zajęcia poprowadzi mgr Aleksandra Jabłońska, muzyk i pedagog, posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu pełnych energii i pozytywnych wibracji zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Pod jej czujnym okiem dzieci będą kształcić swoje umiejętności wokalne.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze telefoniczne/mailowe potwierdzanie obecności na przesłuchaniach (dud@wsb.edu.pl; tel. 32 295 93 15).

czytaj więcej o Dziecięcy Zespół Wokalny WSB zaprasza!

Ruszyła rekrutacja na rok 2014/2015!

dzieciRuszyła rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy w Łazach na rok akademicki 2014/2015. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych studentów do kontynuowania nauki, a nowych - do odkrywania świata razem z nami. Jeśli masz od 6 do 12 lat, możesz zostać studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach!

 

Nasi partnerzy