Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

1 czerwca - zakończenie roku akademickiego w UDŁ

udl1 czerwca Studenci UDŁ wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego. Tego dnia o godz. 14.00 wykład dla Studentów UDŁ pt. „Jeden dzień z życia Burmistrza” wygłosił Burmistrz Miasta i Gminy Łazy– p. Maciej Kaczyński. Studenci odebrali także dyplomy ukończenia kolejnego roku nauki w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach. Dyplomy wręczyli Prorektor ds. nauki  Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej– prof. Marek Walancik, Burmistrz Miasta i Gminy Łazy– p. Maciej Kaczyński, Kierownik Wydziału Edukacji i Kultury w Łazach p. Bożena Miklas oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łazach p. Urszula Grzywa. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2013/2014 w UDŁ

biretSerdecznie zapraszamy naszych młodych adeptów nauki wraz z rodzicami i przyjaciółmi na zakończenie roku akademickiego 2013/2014 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach, które odbędzie się już w niedzielę 1 czerwca o godz. 14.00 w centrum miasta Łazy (na scenie, podczas Gminnego Dnia Dziecka). Mali studenci odbiorą dyplomy z rąk Prorektora ds. nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. Marka Walancika oraz Burmistrza Miasta i Gminy Łazy Pana Macieja Kaczyńskiego. 

Zapraszamy na majowy wykład !

sowaJuż w sobotę, tj. 24 maja 2014 r., studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach zapraszamy na kolejny wykład pt: "Na konika grzbiecie jadę po pieknym świecie”. Zajęcia poprowadzi dr Anna Watoła. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 - prosimy o punktualne przybycie.

Rozgrywki Uniwersyteckie - majówka na sportowo!

rozgrywkiZapraszamy studentów Uniwersytetów Dziecięcych WSB na Pierwsze Rozgrywki Uniwersyteckie!  Spotykamy się 4 maja 2014 (niedziela) na Dębowym Majowym Festiwalu nad Pogorią III w Dąbrowie Górniczej.

 

Pierwsze Rozgrywki Uniwersyteckie to wydarzenie naukowo-sportowe, podczas którego młodzi studenci sprawdzą się w różnorodnych konkurencjach, wykazując się dużym sprytem i umiejętnością pracy w grupie. Rozgrywki odbędą się w Dniu Rodzinnym podczas Festiwalu, co będzie wspaniałą okazją do spędzenia rodzinnego dnia aktywnie i… smacznie! W programie organizatorzy przewidzieli m.in. grillowanie z celebrytą  Charlsem Daigneault - uczestnikiem Master Chef.

czytaj więcej o Rozgrywki Uniwersyteckie - majówka na sportowo!

Jak urządzić dobry Urząd?

lazyBurmistrz Miasta i Gminy Łazy p. Maciej Kaczyński zaprasza studentów Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach na warsztaty zorganizowane w Urzędzie Miasta. Dzieci poznają magistrat „od kuchni”, czyli będą miały okazję zapoznać się z zadaniami Urzędu Miasta oraz odwiedzą gabinet Pana Prezydenta.

 

Więcej informacji na temat zajęć znajdą Państwo w zakładce warsztaty fakultatywne.

 

Nasi partnerzy