Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Poznaj nowe tematy wykładów!

Zapraszamy do zapoznania się z NOWYM HARMONOGRAMEM wykładów na rok akademicki 2014/2015. Czeka nas mnóstwo ciekawych spotkań i wspaniała zabawa! Dowiemy się m.in., że każdy z nas jest logistykiem, a także po co Polsce jest wojsko, poznamy kolorowy świat Indian, a także zgłębimy wiedzę o Internecie.

 

UWAGA! Zostały wolne miejsca, zapisz się już dziś: Rejestracja i opłaty.

Dziecięcy Zespół Wokalny WSB zaprasza!

bandWszystkich lubiących muzykę i śpiew Studentów UDŁ zapraszamy na zajęcia Dzieciecego Zepołu Wokalnego WSB. Nieodpłatne zajęcia wokalne organizowane są we wtorki w godz. 17.00 - 18.00 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, ul. Cieplaka 1c. Najbliższe spotkanie - połączone z przesłuchaniami zaplanowano na 9 września.
Zajęcia poprowadzi mgr Aleksandra Jabłońska, muzyk i pedagog, posiadająca bogate doświadczenie w prowadzeniu pełnych energii i pozytywnych wibracji zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Pod jej czujnym okiem dzieci będą kształcić swoje umiejętności wokalne.
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze telefoniczne/mailowe potwierdzanie obecności na przesłuchaniach (dud@wsb.edu.pl; tel. 32 295 93 15).

czytaj więcej o Dziecięcy Zespół Wokalny WSB zaprasza!

Ruszyła rekrutacja na rok 2014/2015!

dzieciRuszyła rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy w Łazach na rok akademicki 2014/2015. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych studentów do kontynuowania nauki, a nowych - do odkrywania świata razem z nami. Jeśli masz od 6 do 12 lat, możesz zostać studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach!

"Pocztówka z wakacji" - konkurs fotograficzny

summerJedziesz na wakacje w góry, nad morze, a może nad jezioro? Spędzasz wakacje w mieście i poznajesz swoją okolicę? Złap za aparat fotograficzny i zrób piękną pocztówkę z wakacji! Pokaż nam miejsce, które Cię zaciekawiło lub nowych ludzi, których poznałeś/aś.

Do wygrania wspaniałe gry edukacyjne dla całej rodziny!        

 

czytaj więcej o "Pocztówka z wakacji" - konkurs fotograficzny

Zapisy na kolejny rok akademicki rozpoczęte!

udlCzy Twoje dziecko zadaje dużo pytań? Jest ciekawe świata? Zapraszamy na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach! Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce już dziś!

 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji:
www.wsb.edu.pl/udl 
tel. 32 295 93 15

 

Nasi partnerzy