Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Artykuły

Ruszyła rekrutacja na rok 2014/2015!

dzieciRuszyła rekrutacja na Uniwersytet Dziecięcy w Łazach na rok akademicki 2014/2015. Serdecznie zapraszamy dotychczasowych studentów do kontynuowania nauki, a nowych - do odkrywania świata razem z nami. Jeśli masz od 6 do 12 lat, możesz zostać studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach!

"Pocztówka z wakacji" - konkurs fotograficzny

summerJedziesz na wakacje w góry, nad morze, a może nad jezioro? Spędzasz wakacje w mieście i poznajesz swoją okolicę? Złap za aparat fotograficzny i zrób piękną pocztówkę z wakacji! Pokaż nam miejsce, które Cię zaciekawiło lub nowych ludzi, których poznałeś/aś.

Do wygrania wspaniałe gry edukacyjne dla całej rodziny!        

 

czytaj więcej o "Pocztówka z wakacji" - konkurs fotograficzny

Zapisy na kolejny rok akademicki rozpoczęte!

udlCzy Twoje dziecko zadaje dużo pytań? Jest ciekawe świata? Zapraszamy na zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach! Nie czekaj! Zarezerwuj miejsce już dziś!

 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji:
www.wsb.edu.pl/udl 
tel. 32 295 93 15

1 czerwca - zakończenie roku akademickiego w UDŁ

udl1 czerwca Studenci UDŁ wzięli udział w uroczystym zakończeniu roku akademickiego. Tego dnia o godz. 14.00 wykład dla Studentów UDŁ pt. „Jeden dzień z życia Burmistrza” wygłosił Burmistrz Miasta i Gminy Łazy– p. Maciej Kaczyński. Studenci odebrali także dyplomy ukończenia kolejnego roku nauki w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach. Dyplomy wręczyli Prorektor ds. nauki  Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej– prof. Marek Walancik, Burmistrz Miasta i Gminy Łazy– p. Maciej Kaczyński, Kierownik Wydziału Edukacji i Kultury w Łazach p. Bożena Miklas oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łazach p. Urszula Grzywa. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2013/2014 w UDŁ

biretSerdecznie zapraszamy naszych młodych adeptów nauki wraz z rodzicami i przyjaciółmi na zakończenie roku akademickiego 2013/2014 w Uniwersytecie Dziecięcym w Łazach, które odbędzie się już w niedzielę 1 czerwca o godz. 14.00 w centrum miasta Łazy (na scenie, podczas Gminnego Dnia Dziecka). Mali studenci odbiorą dyplomy z rąk Prorektora ds. nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. Marka Walancika oraz Burmistrza Miasta i Gminy Łazy Pana Macieja Kaczyńskiego. 

 

Nasi partnerzy