Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

Artykuły

Spotkanie Rady Ekspertów w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

Szanowni Państwo!

 

W dniu 26.03.2015 r. odbyło się spotkanie Rady Ekspertów.
 

czytaj więcej o Spotkanie Rady Ekspertów w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

II Festiwal Nauki w Żywcu

Szanowni Państwo,


W dniach 25-27 marca 2015 r. Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w  Festiwalu Nauki - cyklicznym przedsięwzięciu popularno-naukowym, adresowanym nie tylko do przedstawicieli świata nauki, ale przede wszystkim uczniów, studentów, nauczycieli oraz wszystkich mieszkańców Żywca,  jak i  całego województwa śląskiego.

 


czytaj więcej o II Festiwal Nauki w Żywcu

Uroczyste zakończenie projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy”

W dniu 26 listopada 2014 roku miało miejsce zakończenie projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy”. W uroczystości udział wzięli: Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Żywcu - dr Bogusław Wyleciał oraz przedstawiciele Władz z Vysoka Skola Podnikani w Ostrawie. 

czytaj więcej o Uroczyste zakończenie projektu pt. „Rozwój współpracy naukowo-dydaktycznej uczelni wyższych w Euroregionie Beskidy”

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz