Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Piknik Rodzinny już za nami!

W czwartek 30 czerwca w Zajeździe "Szałas" Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "AS", Wydział Zamiejscowy w Żywcu oraz Beskidzki Instytut Nauk o Człowieku zorganizowali Piknik Rodzinny dla Dzieci na zakończenie roku szkolnego.

czytaj więcej o Piknik Rodzinny już za nami!

Kolejne obrony prac inżynierskich i licencjackich za nami

W dniu 30 czerwca mury Wydziału Zamiejscowego WSB w Żywcu opuściły kolejne grupy inżynierów i licencjatów  kierunku zarządzanie o specjalnościach: Logistyka i transport, rachunkowość i podatki, administracja publiczna i gospodarka samorządowa

czytaj więcej o Kolejne obrony prac inżynierskich i licencjackich za nami

Kolejne obrony prac inżynierskich zakończone sukcesem!

Dziś 28 czerwca odbyły się pierwsze w tym semestrze obrony prac inżynierskich na kierunku zarządzanie spajalności: zarządzanie jakością oraz zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy.

czytaj więcej o Kolejne obrony prac inżynierskich zakończone sukcesem!

Zdrowe rozrywki studnetów żywieckiego wydziału WSB

W weekend 18-19 czerwca żywiecki wydział WSB stawiał w wolnym czasie na sport i zdrowy styl zycia. Studenci i wykładowcy uczestniczyli po zajęciach w różnego rodzaju eventach.

czytaj więcej o Zdrowe rozrywki studnetów żywieckiego wydziału WSB

Wycieczka do Pszczyny

W sobotę 11 czerwca studenci studiów inżynierskich wspólnie z dyrektorem Wydziału Aleksandrem Sapińskim wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Muzeum Zamkowego w Pyszczynie.

czytaj więcej o Wycieczka do Pszczyny

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz