Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

 

 

Artykuły

Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

W sobotę 15 października 2016 roku w Sali Lustrzanej Nowego Zamku w Żywcu odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego Wydziału Zamiejscowego w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Wydziale Zamiejscowym WSB w Żywcu

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu - podsumowanie

Nauczyciele pragnący poznać innowacyjne metody stosowane w nauczaniu języka angielskiego lub osoby chcące poszerzyć swoje wiadomości i umiejętności w szeroko rozumianej polityce BHP mieli okazje uczestniczyć w Dniu Bezpłatnych Szkoleń w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu W Dąbrowie Górniczej. Szkolenia miały miejsce w sobotę 17 września 2016 r.

 

czytaj więcej o Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu - podsumowanie

Zapisy na zajęcia UDŻ w roku akademickim 2016/2017

Jeśli chcesz zostac studentem Uniwersytetu Dziecięcego w Żywcu w roku akademickim 2016/2017, zapisz się już teraz. W nowym roku akademickim młodzi studenci wezmą udział w 10 nowych wykładach z różnych dziedzin nauki oraz w licznych warsztatach.

Nie wahaj się i zarezerwuj miejsce już teraz.

czytaj więcej o Zapisy na zajęcia UDŻ w roku akademickim 2016/2017

Gala Wręczenia Dyplomów Absolwentom kierunku Zarządzanie

Absolwenci Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydziału Zamiejscowego w Żywcu w piątek 26 sierpnia 2016 roku odebrali z rąk Władz Uczelni, reprezentowanych przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała oraz Prodziekana Wydziału Nauk Stosowanych dra Rafała Rębilasa dyplomy ukończenia studiów wyższych w roku akademickim 2015/2016.

czytaj więcej o Gala Wręczenia Dyplomów Absolwentom kierunku Zarządzanie

Piknik Rodzinny już za nami!

dsc00236-1467365157.jpg

W czwartek 30 czerwca w Zajeździe "Szałas" Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "AS", Wydział Zamiejscowy w Żywcu oraz Beskidzki Instytut Nauk o Człowieku zorganizowali Piknik Rodzinny dla Dzieci na zakończenie roku szkolnego.

czytaj więcej o Piknik Rodzinny już za nami!

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz