Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

 

 

Artykuły

Górski Rajd Integracyjny Studentów WSB

1.JPG

W dniach 14-15 listopada 2015 r. odbył się Górski Rajd Integracyjny Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Wydziałów z Żywca, Dąbrowy Górniczej, Cieszyna, Krakowa oraz Olkusza.

czytaj więcej o Górski Rajd Integracyjny Studentów WSB

Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Współczesne wyzwania międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi"

W dniu 20 listopada 2015 r. w Siedzibie Towarzystwa Miłośników Ziemi Żywieckiej odbyła się Pierwsza Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Współczesne wyzwania międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi, zorganizowana przez Radę Naukową Szkoły dla Dorosłych Edukacja im Matki Teresy z Kalkuty w Żywcu, Wydział Ekonomii i Zarządzania Państwowego Uniwersytetu w Sumach – Ukraina, Wydział Zamiejscowy w Krakowie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, Beskidzki Instytut Nauk o Człowieku i Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Współczesne wyzwania międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi"

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową - 20 listopad 2015

Wydział Zamiejscowy w Żywcu Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej,  jako współorganizator, zaprasza na Pierwszą Międzynarodową Konferencję Naukową pt."Współczesne wyzwania międzynarodowego zarządzania zasobami ludzkimi", która odbędzie się w dniu 20.11.2015 o godz. 10.00 ul. Zamkowa 4 (budynki kompleksu pałacowo-parkowego) w Żywcu.

czytaj więcej o Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję Naukową - 20 listopad 2015

Integracyjny Rajd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 31 października 2015 odbył się Integracyjny Rajd Studentów zorganizowany przez Dziekana Wydziału Zamiejscowego w Żywcu dra Bogusława Wyleciała. Trasa rajdu: Ostre - Malinowska Skała - Małe Skrzyczne - Duże Skrzyczne - Ostre.

czytaj więcej o Integracyjny Rajd Studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Inauguracja Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

17 października 2015 r. w Sali Lustrzanej Nowego Zamku w Parku Żywieckim Wydział Zamiejscowy WSB w Żywcu zainaugurował nowy rok akademicki. W uroczystości wzięły udział władze Uczelni, przedstawiciele władz państwowych i samorządowych, przedstawiciele oświaty, służb państwowych, wykładowcy akademiccy oraz studenci.

czytaj więcej o Inauguracja Roku Akademickiego w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu

 

Nasi partnerzy


Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu


Miejskie Centrum Kultury w Żywcu

szczegóły na: www.wsb.edu.pl/udz