Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Artykuły

Szymon Hołownia gościem 15. Festiwalu Nauki

Festiwal Nauki Akademii WSB to okazja do spotkania z wybitnymi postaciami świata nauki i kultury. Jednym z gości tegorocznej edycji będzie Szymon Hołownia - dziennikarz, publicysta i pisarz. Tematem spotkania, które odbędzie się w piątek 28 marca o godz. 12.00 w Akademii WSB, będą zagadnienia poruszane w jego najnowszej książce "Boskie zwierzęta".

czytaj więcej o Szymon Hołownia gościem 15. Festiwalu Nauki

Dr Jekyll and Mr Hyde

Festiwal Nauki to czas, kiedy lubimy podejmować oryginalne tematy. Czasem zaskakujące, czasem kontrowersyjne. Takie właśnie będzie spotkanie z członkami zespołu Hunter, wykonującego muzykę z pogranicza thrash i heavy metalu - Arkadiuszem Letkiewiczem - prof. zw. nauk społecznych, byłym Rektorem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz zastępcą Komendanta Głównego Policji, a obecnie profesorem Akademii WSB oraz Pawłem Grzegorczykiem.

czytaj więcej o Dr Jekyll and Mr Hyde

Święto nauki już w marcu!

Festiwal Nauki Akademii WSB już na stałe wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń popularnonaukowych południowej Polski Tegorczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 25-31 marca. Wśród tegorocznych prelegentów znajdą się m.in. prof. Rui Alexandre Castanho, prof. dr hab. inż. Aleksander Nawrat, prof. dr hab. Witold Orłowski, prof. zw. dr hab. Marek S. Szczepański, prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz, prof. nadzw. dr hab. Małgorzata Orłowska, prof. nadzw. dr hab. inż. Janusz Morbitzer, Szymon Hołownia, popularyzatorzy nauki Wiktor Niedzicki oraz Karol Wójcicki.

czytaj więcej o Święto nauki już w marcu!

 

Nasi partnerzy