Interdyscyplinarna Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Akademia WSB zaprasza do udziału w Interdyscyplinarnej Konferencji Studenckich Kół Naukowych. To wydarzenie, podczas którego Studenckie Koła Naukowe Akademii WSB mają możliwość prezentacji swoich osiągnięć naukowych, a także opracowanych rozwiązań innowacyjncyh m.in. w dziedzinach społecznych, medycznych i informatycznych.

Koła pozwalają studentom na rozwój pasji, realizację własnych pomysłów a także spędzenie wolnego czasu w gronie ludzi „pozytywnie zakręconych" o podobnych zainteresowaniach. Studia to wbrew pozorom nie tylko okres intensywnej nauki ale przede wszystkim czas na poznawanie siebie i świata, w którym niedługo trzeba będzie się odnaleźć. Nasza Uczelnia aktywnie wspiera działalność kół naukowych, zdając sobie sprawę, że praca w nich to dla studentów pierwsze i bardzo cenne kroki do przyszłej kariery zawodowej.

Więcej info