Q&A - Odpowiedzi na pytania uczestników

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za zainteresowanie Turniejem. Zgodnie z ustalniami podczas odprawy organizacyjnej z opiekunami reprezentującymi Szkoły Średnie (16.03) przekazujemy udzielone podczas spotkania odpowiedzi na Państwa pytania. Kolejne spotkanie techniczne odbędzie się 24 marca 2021 r. o godz. 13.00 na platformie ZOOM. Link zostanie przesłany na adresy e-mail wskazany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym.

E-bieg terenowy CS:GO Test wiedzy
Ilu uczestników instaluje aplikację?
Wszyscy uczestnicy Turnieju.

Czy można biegać na bieżni szkolnej?
Tak.

Czy trzeba zapisać się na stornie DO:ST:AR:TU przed biegiem?
Wymagane jest zapisanie się (nie logowanie, istnieje opcja „zgłoś udział bez logowania”) do e-biegu jednak można to zrobić także po zakończeniu konkurencji, najpóźniej do 31.03.2021.

Czy film nagrywamy przez cały czas od startu aż do mety?
Nie. Materiał wideo dotyczy wyłącznie wykonywanych zadań, tj. 20 przysiadów i 20 pajacyków.

Jakie zadania trzeba wykonać podczas biegu?
Podczas biegu uczestnik 1 wykonuje 20 przysiadów, a uczestnik 2 – 20 pajacyków.

Czy zadania, które trzeba wykonać podczas biegu możemy wcześniej udostępnić uczniom?
Tak.

Kiedy należy wykonać zdjęcia z biegu?
Zdjęcia drużyny należy wykonać na linii startu i mety.

Czy zawodnicy z drużyny muszą biec w tym samym czasie? Czy każdy z zawodników może biec indywidualnie?
Uczestnicy muszą wystartować razem i zakończyć bieg jako drużyna. Dopuszcza się ukończenie biegu z różnym wynikiem. W kwalifikacji ogólnej będzie brany pod uwagę wynik uczestnika, który jako drugi ukończył zadanie.

Czy obaj uczestnicy robią i pajacyki i przysiady?
Nie. Uczestnicy we własnym zakresie ustalają, który z nich wykona 20 pajacyków, a który 20 przysiadów.

Czy dopuszcza się, by dwaj uczestnicy równocześnie wykonali zadanie, a osoba trzecia to nagrała?
Nie. Zawodnicy wykonują zadanie jeden po drugim. Dopuszcza się filmowanie przez osobę trzecią.

Czy inna osoba może filmować drużynę podczas wykonywania zadań?
Tak.

Czy technika wykonania zadań będzie brana pod uwagę?
Tak.

Czy możemy sami zdecydować, w którym dniu biegniemy?
Tak, pod warunkiem udziału w e-biegu w dniach 29-31.03.2021

Czy podczas wykonywania zadań można wstrzymać czas w aplikacji?
Nie. Zabronione jest zatrzymanie aplikacji w trakcie trwania e-biegu.
Czy link do CS GO również zostanie wysłany na maila?
Tak. Przed każdą konkurencją osoby zgłoszone do Turnieju otrzymają link aktywacyjny

Czy każdy uczestnik musi sam ze swojego komputera dołączyć do CS GO?
Tak. Każdy uczestnik gra korzystając z komputera. Dopuszcza się skorzystanie z komputera nie będącego własnością uczestnika Turnieju.

Jak się logują uczestnicy do testu wiedzy?
Przed każdą konkurencją osoby zgłoszone do Turnieju otrzymają link aktywacyjny.