25 lutego 2024 r.

25 lutego, 11:00-12:30

Bądź skuteczny w zmianie!

SZKOLENIE ONLINE

Dzięki szkoleniu dowiesz się, jak w praktyce:

• zachęcić siebie samego do „wejścia w zmianę” i zmotywować się do działania
  • skutecznie i proaktywnie komunikować się z innymi w procesie zmiany
  • pracować z liderami zmiany oraz z tymi, którzy podchodzą do nich sceptycznie
  • można mierzyć efekty zarządzania zmianą z wykorzystaniem metody PROSCI

Poznasz także przykłady efektywnego prowadzenia dużych i małych transformacji biznesowych oraz sposobów na pokonywanie barier związanych z oporem wobec zmian.

dr Marta Czerwiec

Doświadczony konsultant, coach i trener. Ma na koncie ponad 9000 zrealizowanych godzin w ramach doradztwa, facylitacji i coachingu. Doktor nauk ekonomicznych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Dyplomowany absolwent Londyńskiej Akademii Coachingu z akredytacją ICF oraz CPD. Certyfikowany Praktyk PROSCI Change Management. Ekspert PRISM Brain Mapping International. Wykładowca Executive MBA AWSB. Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Spółki RSRH.

25 lutego, 13:00-14:00

Nie bój się życia

SZKOLENIE ONLINE

Szkolenie to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko inspiruje, ale także stanowi nieocenione wsparcie dla uczestników w trudzie pokonywania własnych obaw i przekraczania osobistych ograniczeń. To spotkanie adresowane jest do tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji oraz praktycznych narzędzi umożliwiających przezwyciężenie trudności i osiągnięcie pełni potencjału życiowego. Uczestnicy zdobędą cenne umiejętności budowania pewności siebie, a także rozwijania pozytywnego podejścia do siebie i życia. Słowem, szkolenie pomoże odkryć, jak nie tylko przetrwać, ale naprawdę czerpać radość i pełnię z życia. Pani Katarzyna Miller nauczy Państwa, nie tylko jak nie bać się życia, ale jak podążać ścieżką pełną pewności siebie i spełnienia.

Katarzyna Miller

Najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną. Filozofka, poetka i piosenkarka.
Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Nie bój się życia, Być córką i nie zwariować, Kup kochance męża kwiaty.