24 lutego 2024 r.

24 lutego, 10:00-11:00

Mały złośnik

SZKOLENIE ONLINE

Zapraszamy na spotkanie, które zostanie poświęcone małemu złośnikowi, czyli kilkulatkowi, który pomimo swojego uroku potrafi swym zachowaniem w przedszkolu lub klasie postawić dorosłych na równie nogi. Udział w spotkaniu pozwoli znaleźć odpowiedź na pytania: czy każde zachowanie zakłócające jest zachowaniem trudnym?, kto lub co jest przeciwnikiem dobrego zachowania?, czy pochwały mają moc? i czym różni się smutna buźka od makaronu?

Magdalena Bielenin

Wykładowca Akademii WSB w ramach studiów podyplomowych. Oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Obecnie pełniąc funkcję konsultanta Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Bielsku-Białej oraz wykładowcy akademickiego dzieli się wiedzą i doświadczeniem zdobytym w pracy z osobami ze spektrum autyzmu (ASD).

24 lutego, 16:00-17:00

Umysł przyszłości jako filar potencjału liderskiego w skutecznym zarządzaniu wyzwaniami przyszłości

ZAPISY ZAKOŃCZONE
SZKOLENIE STACJONARNE

Wstęp na szkolenie będzie weryfikowany na podstawie okazania wiadomości mailowej z Akademii WSB, potwierdzającej możliwość udziału w szkoleniu.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wykładami stacjonarnymi informujemy, iż w salach audytoryjnych w Akademii WSB będzie realizowany przekaz na żywo danego szkolenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem się na wyzwania przyszłości. Dzięki uczestnictwu w spotkaniu dowiesz się:

• Jakie są nowe psychologiczne wyzwania Liderów i Liderek, które przynosi turbulentna, rozporoszona i zafałszowana rzeczywistość świata AI?
  • Kompetencje vs. potencjał – czyli w co warto inwestować z perspektywy organizacji i liderów, aby efektywnie radzić sobie z wyzwaniami przyszłości?
  • Czym jest „Umysł Przyszłości” i jak go rozwijać?
  • Jakie modele oceny potencjału liderskiego stosują nowoczesne organizacje?

W trakcie spotkania podzielę się zarówno wynikami badań, własnymi refleksjami jak i praktycznym doświadczeniem związanym z wieloletnią praktyką wspierania globalnych i polskich organizacji w ocenie oraz rozwoju potencjału liderskiego.

prof. AWSB dr Anna Syrek-Kosowska

Psycholog Biznesu od ponad 25 lat współtworzy sukcesy liderów, pracowników, zespołów firm polskich i międzynarodowych organizacji  jako Ekspertka w zakresie oceny i rozwoju potencjału liderskiego w procesach Zarządzania Talentami, Managerka projektów HRD, Szkoleniowiec, Mentorka oraz  Executive Coacha.  Jest pierwszą Polką – Superwizorem Coachingu, akredytowaną przez Coaching Supervision Academy (UK) (acc. EMCC, ICF app.), Honorową VP the International Society for Coaching Psychology oraz Associates Coach w  the Center for Creative Leadership (TOP 5 – Global Leadership Education).
Wykładowczyni w programach MBA Executive, współtwórczyni autorskich studiów podyplomowych: Akademia Profesjonalnego Coachingu oraz Business Development w Akademii WSB.  Autorka licznych publikacji z dziedziny HRD  w magazynach m.in.  "Personel i Zarządzanie„, "Wiedza i Praktyka", współautorka naukowych książek o coachingu. Ekspertka z zakresu psychologii w mediach, w tym w: Forbes, Puls Biznesu, TVN24, Polskie Radio, Sens, Twój Styl, Coaching, Twój Biznes, onet.pl.

Pełni rolę Partnera Zarządzającego w ASK Expert (Bioss International Network). Do Grona jej Klientów należą czołowe firmy m.in. Kompania Piwowarska, Empik, ING Group, Wedel, Żabka, PWC, Jeronimo Martins, BNP Paribas, Acer, x-kom, PEPCO, Future Processing, Aweco, Medicover.