22 lutego 2024 r.

22 lutego, 18:00-19:00 UWAGA ZMIANA GODZIN SZKOLENIA

Prawo pracy w 2024 roku - wybrane zagadnienia

SZKOLENIE ONLINE

Szkolenie obejmuje wybrane zagadnienia prawa pracy związane z nowelizacjami obowiązującymi od 2023 roku (work life balance, praca zdalna, monitoring trzeźwości, odwołanie stanów, zmiany w zakresie przepisów związanych z bhp przy pracach związanych z obsługą monitora ekranowego).

Przemysław Pogłódek

Prawnik, wykładowca Akademii WSB, inspektor pracy, były pracownik i rzecznik prasowy Państwowej Inspekcji Pracy, trener wpisany do Banku Wykładowców Ośrodka Szkolenia PIP we Wrocławiu, biegły sądowy z zakresu czasu pracy i naliczania wynagrodzeń, , wykładowca prawa pracy z 24. letnim stażem w wielu najbardziej znanych i renomowanych ośrodkach szkoleniowych w kraju i za granicą; autor wielu publikacji naukowych z zakresu prawa pracy, ekspert prowadzący Kancelarię Prawa Pracy Pogłódek Różański, zajmującą się obsługą podmiotów gospodarczych z zakresu prawa pracy, doradca KPP LEWIATAN.

22 lutego, 17:00-18:00

Strach, trema, wycofanie. Podstępne typy w Twojej codzienności. Jak się nauczyć z nimi bić albo omijać z daleka?

ZAPISY ZAKOŃCZONE
SZKOLENIE STACJONARNE

Wstęp na szkolenie będzie weryfikowany na podstawie okazania wiadomości mailowej z Akademii WSB, potwierdzającej możliwość udziału w szkoleniu.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wykładami stacjonarnymi informujemy, iż w salach audytoryjnych w Akademii WSB będzie realizowany przekaz na żywo danego szkolenia.

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą skutecznie stawić czoła trzem trudnym przeciwnikom życia codziennego. Uczestnicy poznają tajniki rozpoznawania i przekształcania strachu, trenowania technik radzenia sobie z tremą przed wyzwaniami oraz dowiedzą się, jakie są strategie przełamywania wycofania. Uczestnicy dowiedzą się, jak skutecznie pokonywać te trzy trudności, ale również jak unikać ich wpływu na życie. Zdobędą umiejętność świadomego zarządzania własnymi reakcjami i nauczą się, jak osiągnąć równowagę pomiędzy konfrontacją a unikaniem.

Krzysztof Bąk

Dziennikarz z 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Polsacie News, TVP, telewizji TVS a wcześniej Dzienniku Zachodnim i lokalnym tygodniku „Co tydzień Mysłowice”.  Jako regionalny korespondent „Wydarzeń” Polsatu - przez minioną dekadę relacjonował najważniejsze polskie wydarzenia: turnieje mistrzostw świata i Europy, polityczne elekcje, klęski żywiołowe, wizyty światowych przywódców, ludzkie radości i dramaty. Swoje korespondencje nadawał z Brukseli, Strasburga, Czech, Słowacji i Austrii a nawet z… Las Vegas.  Doceniony najważniejszą śląską nagrodą dziennikarską: Silesia Press za całokształt działalności zawodowej.  Specjalista od komunikacji społecznej i public relations. Trener wystąpień publicznych. Doradca wizerunkowy.

22 lutego, 17:00-18:30

Ochrona danych w miejscu pracy w związku z rozwojem nowych technologii

SZKOLENIE ONLINE

W związku z szybkim rozwojem nowych technologii ochrona danych w miejscu pracy staje się coraz bardziej istotna. Nowoczesne narzędzia i rozwiązania technologiczne oferują wiele korzyści jednocześnie stwarzając nowe wyzwania związane z prywatnością i bezpieczeństwem danych pracowników.

Podczas szkolenia Uczestnicy dowiedzą się o:

• zasadach monitoringu i kontroli w miejscu pracy
  • projektowaniu ochrony danych osobowych przy uchwalaniu regulaminów pracy
  • przetwarzaniu danych biometrycznych i geolokalizacyjnych w związku z zatrudnieniem
  • wytycznych EROD, stanowiska sądów polskich i europejskich oraz decyzje PUODO w związku z przetwarzaniem przez pracodawców danych osobowych z użyciem nowych technologii

dyr. Monika Krasińska

Dyrektor Departamentu Orzecznictwa i Legislacji Urzędu Ochrony Danych Osobowych.