09.05.2024

Studia na kierunku Logistyka – specjalność Menedżer Logistyki z międzynarodową akredytacją ELA!

Program studiów I stopnia na kierunku Logistyka, specjalność Menedżer Logistyki, otrzymał prestiżową międzynarodową akredytację European Logistics Association (ELA). Jest to potwierdzenie, że efekty uczenia się na naszej specjalności odpowiadają w aż 97% standardom ELA, co stawia nasz program na równi z najlepszymi europejskimi uczelniami w dziedzinie logistyki.

Co oznacza akredytacja ELA dla naszych studentów?

1. Międzynarodowe kwalifikacje: Studenci zdobywają kwalifikacje zgodne ze standardem European Qualification Standards for Logistics Professionals, co zapewnia im rozpoznawalność kompetencji na rynku europejskim.
  2. Kompetencje zawodowe: Program gwarantuje, że absolwenci uzyskają kompetencje zawodowe na poziomie EQF Level 4 – European Junior Logistician. Jest to szczebel potwierdzający wysokie umiejętności operacyjne w branży logistycznej.
  3. Atrakcyjność na rynku pracy: Dzięki międzynarodowemu uznaniu, absolwenci specjalności Menedżer Logistyki są wysoce cenieni na europejskim rynku usług TSL (Transport, Spedycja, Logistyka), co znacznie zwiększa ich szanse na sukces zawodowy.

Dlaczego warto wybrać studia na kierunku Logistyka w Akademii WSB?

• Nowoczesne metody nauczania: Korzystamy z najnowszych technologii i metod dydaktycznych, aby zapewnić studentom najlepsze możliwe przygotowanie do przyszłej kariery.
  • Współpraca z ekspertami: Nasz program jest prowadzony we współpracy z doświadczonymi specjalistami z branży TSL, co zapewnia aktualność i praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy.
  • Rozwój osobisty i zawodowy: Oferujemy liczne możliwości rozwoju, w tym staże, praktyki i projekty z rzeczywistymi problemami z branży.

Zapraszamy do rozpoczęcia swojej przygody z logistyką na naszym kierunku Logistyka, specjalność Menedżer Logistyki. Zdobądź kwalifikacje, które otworzą przed Tobą drzwi do międzynarodowej kariery w dynamicznie rozwijającej się branży TSL!

Dołącz do nas już dziś! LOGISTYKA - specjalność MENEDŻER LOGISTYKI