26.03.2024

Studentka z koła naukowego ProjectGO w radzie IPMA Young Crew Poland w kadencji 2024 -2026

Studentka kierunku Zarządzanie w Akademii WSB, Tianna-Mariia Fosther została powołana do rady rady IPMA Young Crew Polska na kadencję 2024-2026. Tianna- Maria będzie odpowiedzialna za wolontariat i członkowstwo. Cieszymy się z reperezantacji Akademii WSB i życzymy sukcesów!

Tianna-Mariia Fosther

Studentka kierunku Zarządzanie w Akademii WSB

IPMA Young Crew Polska to międzynarodowa organizacja non-profit, działająca w ramach współpracy z IPMA Polska i Young Crew International, skupiająca pasjonatów zarządzania projektami. Jej celem jest ciągły rozwój oraz zdobywanie kompetencji charakterystycznych dla kierownika projektu.

Grupa ta gromadzi studentów, absolwentów, Asystentów Project Managerów, Junior Project Managerów oraz Project Managerów do 35 roku życia, dążących do pogłębiania wiedzy i umiejętności w obszarze zarządzania projektami.

IPMA Young Crew Polska promuje rozwój w tej dziedzinie poprzez wymianę doświadczeń i współpracę nad różnorodnymi projektami, również na skalę międzynarodową. Jej działania obejmują integrację środowiska zainteresowanych zarządzaniem projektami, połączenie sfery biznesu, nauki i edukacji, transfer wiedzy oraz tworzenie platformy do wymiany doświadczeń i wiedzy z zakresu zarządzania projektami.

Ponadto, IPMA Young Crew Polska angażuje się w podnoszenie kluczowych umiejętności młodych Project Managerów poprzez organizowanie warsztatów, szkoleń i seminariów oraz informowanie o najnowszych wydarzeniach i inicjatywach w branży. Wspiera także Studenckie Koła Naukowe w nawiązywaniu kontaktów z partnerami biznesowymi, naukowymi i instytucjonalnymi oraz udziela wsparcia merytorycznego dla inicjatyw naukowych i akademickich.

Zapraszamy do zapisów do Międzywydziałowego Studenckiego Koła Naukowego ProjectGO