Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I i II stopnia - Dąbrowa Górnicza

W piątek 22 marca br. w Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej odbyła się gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia kierunków Logistyka, Informatyka, Transport, Zarządzanie, Kosmetologia, Finanse i Rachunkowość, Ratownictwo medyczne, Bezpieczeństwo narodowe, Filologia, Socjologia oraz studiów II stopnia kierunków Informatyka, Logistyka, Zarządzanie, Transport, Bezpieczeństwo Narodowe.

Uroczystą galę zainaugurował prof. Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem Akademii WSB.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Senatu Akademii WSB oraz promotorzy, wśród których obecni byli m.in.:

• dr hab. Marcin Lis, prof. AWSB – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem,
  • dr Bernadeta Kuraszewska – Dziekan Collegium Medicum – Wydziału Medycznego,
  • dr Patrycja Mickiewicz – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych,
  • dr Edyta Antoniak-Kiedos – Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych,
  • dr hab. Paulina Polko, prof. AWSB – Kierowniczka Katedry Nauk
    o Bezpieczeństwie,
  • dr hab. Katarzyna Chruzik, prof. AWSB – Kierowniczka Katedry Transportu
    i Informatyki,
  • dr hab. Marek Walancik, prof. AWSB – Kierownik Katedry Pedagogiki,
  • prof. Marek Sitarz –Kierownik Seminarium Doktorskiego w dyscyplinie inżynieria lądowa, geodezja i transport,
  • dr hab. Justyna Bugaj, prof. AWSB,
  • dr inż. Iwona Krzyżewska,
  • dr inż. Jacek Karcz,
  • dr inż. Rafał Karaś,
  • dr Krzysztof Wrana,
  • dr Ewa Szmaj- Kupny,
  • dr Jerzy Gąsiorowski,
  • dr Małgorzata Świerkosz-Hołysz,
  • dr Ewa Siudyka,
  • dr Damian Czoik.

Absolwentom Akademii WSB wręczono wyróżnienia za najlepsze prace dyplomowe oraz bardzo dobre wyniki w nauce. Ma wniosek promotorów i recenzentów Rektor Akademii WSB wyróżniła autorów 20 prac I  stopnia oraz 15 prac II stopnia. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 12 absolwentom I stopnia oraz 6 absolwentom  II stopnia.

Sponsorzy nagród dla wyróżnionych absolwentów:

• Lenovo,
  • Sopra Steria,
  • Keywords studios,
  • Flexsim Intermarium,
  • Edurise – kreatorzy wiedzy
  • Cloud Team – eksperci od cloud computingu
  • „Guliwer. Czasopismo o książce dla dziecka”, najstarszy w Polsce kwartalnik poświęcony nowościom wydawniczym na rynku książki dziecięcej
  • Salon DepilConcept w Sosnowcu, oferujący usługi depilacji i fototerapii
  • Wydawnictwo Literatura z Łodzi, które jest również partnerem Ogólnopolskiego Konkursu Metodycznego na Scenariusz Lekcji Polonistycznej, wydawcą tak znanych autorów jak Joanna Papuzińska, Agnieszka Frączek czy Basia Kosmowska

Uroczystość uświetnił występ artystyczny Solomona Kunle Omogbemi.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników!